Kalendarz Biegów w Polsce

2017-09-18 / 2017-09-24

20
śr
Szybki Mózg
Warszawa
20
śr
Piątka z Witosem
Warszawa
20
śr
Szczecińska Dobranocka
Szczecin
22
pt
2. Koluszkowskie Jesienne Biegi Przełajowe od Przedszkola do Seniora
Koluszki
22
pt
Na Sportowo z Cisowianką
Nałęczów
22
pt
5. Bieg Move Improve - Ruch Usprawnia
Szczecin
23
sob
4. Bielański Bieg Rodzinny
Bielany Wrocławskie k.Wrocławia
23
sob
6 Szczytów
Międzygórze
23
sob
Everest Run
Lądek-Zdrój
23
sob
Bieg Grudzicki
Opole
23
sob
3. Zakopiański Bieg Kurierów Tatrzańskich
Zakopane
23
sob
Noraftrail
Zalesie/Słopnice k.Limanowej
23
sob
5. OSHEE Barcin Biega
Barcin k.Bydgoszczy
23
sob
4. Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw
Gniew
23
sob
15. Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka
Mikołów
23
sob
2. Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego
Warszawa
23
sob
Karkonosze Ultra Trail
Szklarska Poręba
23
sob
2. Podlaski Duathlon GSzR
Czarna Białostocka
23
sob
3. Cross Górski po Zielonym Lesie
Żary
23
sob
Maraton 7 Jezior - Rogocross
Rogoźnik k.Będzina
23
sob
Międzynarodowy Bieg Memoriałowy im. Bł. Ojca Michała Tomaszka
Łękawica k.Żywca
23
sob
4. Otuski Bieg Przełajowy
Otusz k.Buku
23
sob
4. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych
Mińsk Mazowiecki
23
sob
Świebodzińska Dziesiątka
Świebodzin
23
sob
Sędziejowicki Cross - AngloStrefa Run
Sedziejowice k.Łasku
23
sob
Charytatywny Bieg Fitness dla Serca
Szałsza k. Gliwic
23
sob
Biegowe 4 Pory Roku
Miłogostowice k.Legnicy
23
sob
5. Bieg 12-godzinny z Koroną
Pabianice
23
sob
12. Biegi Uliczne Malanowska Jesień
Malanów
23
sob
Leśnicka Piątka
Leśnica k.Kędzierzyna-Koźle
23
sob
35. Memoriał Janusza Kusocińskiego
Jabłonowo Pomorskie
23
sob
Akademia Zdrowia Santandera
Wrocław
23
sob
3. Bieg Spełniać Marzenia
Rudnik nad Sanem
23
sob
5. Pułtuski Bieg Mateuszowy
Pułtusk
23
sob
2. Korczyński Bieg i Nordic Walking do Porządek
Korczyna k.Krosna
23
sob
Strażacki Bieg Przełajowy
Płonne k.Golubia-Dobrzyna
23
sob
Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego
Jaworzno
23
sob
9. Memoriał K. Wolińskiego
Skarżysko-Kamienna
23
sob
Cztery Pory Roku LOGORUN
Poznań
23
sob
22. Bieg Śladami Panien Zwierzynieckich
Kraków
23
sob
Kilometry Pomocy Michelin
Olsztyn
23
sob
Maraton Mazur Zachodnich
Ostróda
23
sob
15. Bieg Po Miód
Przemków
23
sob
Hard Dog Race
Dąbrowa Górnicza
23
sob
Leśne Run
Zabrze
23
sob
8. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice
23
sob
Cross Bociana
Nadleśnictwo Czarnobór (Szczecinek)
23
sob
Cztery Pory Roku - Grand Prix Nadleśnictwa Legnica
Legnica
24
niedz
5. Przemyska Dycha
Przemyśl
24
niedz
5. Bieg Myszkowska Ósemka
Myszków
24
niedz
5. Hochland Półmaraton Doliną Samy / Pyrlandzka Dycha
Kaźmierz k.Poznania
24
niedz
Powiatowy Bieg Po Zdrowie
Szreniawa k.Poznania
24
niedz
Brubeck K2 Run
Lądek-Zdrój
24
niedz
7. Bieg na K2
Szczecin
24
niedz
Biegiem na Zakrzówek 2
Kraków
24
niedz
5. Terenowa Masakra
Bydgoszcz
24
niedz
2. Color House Caparol Półmaraton
Jelcz-Laskowice
24
niedz
4F Półmaraton Wielicki
Wieliczka
24
niedz
20. Ogólnopolski Bieg Zbąskich
Zbąszyń
24
niedz
Bieg Pomarańczowych Sznurówek
Puławy
24
niedz
Jurajski Puchar Nordic Walking
Słowik k.Poczesnej
24
niedz
Cała Polska Biega - Rawicz też
Sarnowa k.Rawicza
24
niedz
3. Maraton i Półmaraton Puszczy Noteckiej
Sieraków k.Poznania
24
niedz
Bieg Legionistów
Pleśna k.Tarnowa
24
niedz
25. Międzynarodowy Bieg Uliczny
Knurów
24
niedz
4. Świdwińska Mila
Świdwin
24
niedz
Mistrzostwa Warmii i Mazur w Półmaratonie Leśnym - Bażant 2017
Elbląg
24
niedz
25. Bieg im. Tadeusza Zielińskiego "Trzcianecka Dziesiątka"
Trzcianka k.Piły
24
niedz
Biskupice Biegają II
Zabrze
24
niedz
Otmuchowskie GRAND PRIX Biegowe
Otmuchów
24
niedz
4. Bieg Ląduj na Osowej
Gdańsk
24
niedz
Witkowska Dycha
Witkowo k.Gniezna
24
niedz
4. Półmaraton Łomża-Giełczyn
Giełczyn k.Łomży
24
niedz
5. Kluczborski Bieg Przełajowy o Złotą Brać
Kluczbork k.Opola
24
niedz
Kartofelek 2017 - Bieg Szlakiem Bursztynowym
Ujazd
24
niedz
Biegi górskie Sanok
Sanok
24
niedz
16. Bieg Zdrojowy
Busko Zdrój
24
niedz
Bieg Godzinny
Częstochowa
24
niedz
Bieg na piątkę
Warszawa
24
niedz
5. Kazimierski Bieg Szlakiem Megalitów
Kazimierza Wielka k.Krakowa
24
niedz
Artemida CROSS
Nowa Góra k.Krzeszowic
24
niedz
3. Uliczny Bieg Pokoju & Marsz Nordic Walking
Nowa Ruda
24
niedz
Bieg z przeszkodami KRATA
Dzierżoniów
24
niedz
2. Bieg Pieczonej Pyry
Iwno k.Kostrzyna
24
niedz
Beskidy Ultra - TRAIL
Szczyrk
24
niedz
Łubianka Grand Prix Cross
inf. w treści
24
niedz
5. Żmigrodzki Maraton na Raty
Żmigród
24
niedz
39. PZU Maraton Warszawski
Warszawa
24
niedz
Terenowa Masakra
Bydgoszcz
24
niedz
5. Akcja „Prusice Biegają”
Prusice

Najczęściej czytane w tygodniu