Nasza Impreza

   Resjestracja na 10. Taruon Festiwal Biegowy Resjestracja na 10. Taruon Festiwal Biegowy Resjestracja na 10. Taruon Festiwal Biegowy Resjestracja na 10. Taruon Festiwal Biegowy

9. TAURON Festiwal Biegowy

Wyniki

Kalendarz Biegów w Polsce

2018-10-15 / 2018-10-21

15
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści
17
śr
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
18
czw
Bieg Papieski
Ełk
19
pt
Nocna Wataha 2018 - Jesień
Olsztyn Jurajski k.Częstochowy
19
pt
Bukowa Cup 5
Szczecin
19
pt
Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN
Kwidzyn
19
pt
Maraton na Orientację Jaszczur - Kamienne Ściany
Wleń k.Jeleniej Góry
20
sob
12. Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego
Lipinki
20
sob
Zielona Piątka
Kraków
20
sob
SPORTING Irena Women's Run
Warszawa
20
sob
10. Gdańsk Biega
Gdańsk
20
sob
Górski Runmageddon Kocierz
Kocierz gm. Andrychów
20
sob
Grand Prix Ustki
Ustka
20
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
20
sob
Bieg na Molo
Osiek k.Oświęcimia
20
sob
Wzgórzowa Trzynastka
Chrząszczyce k.Opola
20
sob
City Trail
Lublin
20
sob
Bieg Uliczny Lubańskie Biegowisko 2018
Lubań
20
sob
101. Jesienny Andrychowski Marsz na Orientację „AndInO”
Chocznia Górna
20
sob
Półmaraton Piastowski
Wrocław
20
sob
Walimski Półmaraton Górski
Walim k.Wałbrzycha
20
sob
11. Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę
Zakopane
20
sob
5. Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich
OT-EN Łopuchówko pod Dziewiczą Górą
20
sob
2. Bieg Buraka
Złotniki Kujawskie
20
sob
Siemianowicki Bieg dla Niepodległej
Siemianowice Śląskie
20
sob
3. Paczkowska Dycha / Bieg Gór i Jezior
Kozielno k.Paczkowa
20
sob
Bieg z historią klubu WIDZEW Łódź
Łódź
20
sob
26. Bieg im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki
Włocławek
20
sob
2. SMAK - Spontaniczny Maraton Koleżeński
Warszawa
20
sob
33. Grand Prix Ziemi Ciechanowskiej
Ciechanów - Las Śmieciński
20
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice
20
sob
Grand Prix Warszawy
Warszawa-Kabaty
20
sob
Heron Challenge
Sienna k. Nowego Sacza
20
sob
Duathlon Pęcław
Pęcław
20
sob
Bieg Wilka
Łobez k.Szczecina
20
sob
3. Cross Sułkowskiego Bieg wokół Jeziora Dominickiego
Boszkowo-Letnisko k.Leszna
21
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin - Las Arkoński
21
niedz
Żukowska 5
Żukowo
21
niedz
3. Bieg Pamięci
Mosina k.Poznania
21
niedz
City Trail
Warszawa
21
niedz
6. Perły Małopolski
Rabka-Zdrój
21
niedz
30. Perła Paprocan
Tychy
21
niedz
6. Półmaraton Bydgoski
Bydgoszcz
21
niedz
Binduga Cross Duathlon
Mściszewo k.Murowanej Gośliny
21
niedz
Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia
Polańczyk k.Soliny
21
niedz
19. Bieg Godzinny
Białystok
21
niedz
10. Jubileuszowy Ja i Maraton im. Zbigniewa Marszałkowskiego
Wodzisław Śląski
21
niedz
Bieg Kobiet Anita Zawsze Pier(w)si
Kraków
21
niedz
56. Bieg Republiki Ostrowskiej
Ostrów Wielkopolski
21
niedz
Solec Maraton - Wilczym Tropem
Rudy k.Solca Kujawskiego
21
niedz
Run Peak Stok Unisław 2018
Unisław k.Torunia
21
niedz
9. Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego
Łódź
21
niedz
Piwna Mila
Warszawa
21
niedz
3. Golejowska Dycha
Golejów
21
niedz
Jesienna Piątka - Cztery Pory Roku
Olsztyn
21
niedz
7. Bieg Złotych Liści
Piaseczno

UA_350x150_5

Najczęściej czytane w tygodniu