Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Po Bogdanie Wencie - przedstawiamy kolejnego gościa Forum "Sport-Zdrowie-Pieniądze" 9. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. W sobotę 8 września zapraszamy na otwarte spotkanie z Rafałem Bielawą pod hasłem "Główny Szlak Beskidzki - instrukcja obsługi". Bogdan Wenta gościem Forum "Sport-Zdrowie-Pieniądze"
Opublikowane: wt., 21/08/2018 - 18:41
Chodzisz z kijami rekreacyjnie? A może lubisz się ścigać? Albo zawsze chciałeś spróbować, ale nie było okazji, żeby się nauczyć? 9. TAURON Festiwal Biegowy jest dla Ciebie.
Opublikowane: wt., 21/08/2018 - 12:06
Na Festiwalu Biegowym w Krynicy zaczęła się moja przygoda z bieganiem. Było to w roku 2013. Przyjechaliśmy do Krynicy całą rodziną, aby wziąć udział w zawodach w… kolarstwie górskim, które odbywały się podczas Festiwalu. Ścigałem się wtedy w zawodach MTB i bieganie nie było mi w głowie. Mój przyjaciel, mieszkaniec Krynicy, z którym walczyliśmy na rowerach, rzucił hasło: „A może byśmy pobiegli w Życiowej Dziesiątce?” Ziarno zostało zasiane.
Opublikowane: wt., 21/08/2018 - 10:13
To już pewne! Bogdan Wenta, charyzmatyczny trener polskich "Orłów" piłki ręcznej, będzie gościem Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze podczas 9. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju! Otwarte i bezpłatne spotkanie z Bogdanem Wentą odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 r. około godz. 12:00 (szczegółowy plan FSZP opublikujemy już wkrótce).
Opublikowane: pon., 20/08/2018 - 15:48
Gdy odbywał się pierwszy Koral Maraton, jeszcze na trasie z Nowego Sącza do Krynicy, kibicowałem w Łabowej, rodzinnej miejscowości mojej Mamy. Sam o bieganiu wtedy nawet nie myślałem. Stojąc na trasie i patrząc na biegaczy podziwiałem ich wytrwałość i odwagę, by przebiec 42,195 km. Tak zaczęła się się moja przygoda z biegiem...
Opublikowane: ndz., 19/08/2018 - 20:35

Strony

Partnerzy

Partner tytularny

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

 

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Brubeck Iron Run

                      

Partnerzy Festiwalu

​      

Partner Półmaratonu

konspol​​

 

 

 

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO      w Sieci Wprost do Rzeczy      biegaczki.pl     sportowefakty.wp.pl​​​