Targi EXPO Festiwalu Biegowego 2018 - ZAPRASZAMY wystawców!


9. Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdroju dopiero za 8 miesięcy, ale… praca wre, przygotowania do największej polskiej imprezy biegowej rozkręcają się na dobre.

Prezentujemy ofertę dla wystawców na jedne z najważniejszych przedsięwzięć towarzyszących Festiwalowi – Targi EXPO Krynica 2018.

Targi 2018 będą czynne przez cały czas trwania Festiwalu, od 7 września do popołudnia 9 września.

Oferujemy na stoiska blisko 1400 m2 powierzchni wystawienniczej w Domu Forum, usytuowanym na początku krynickiego deptaka. Nie ominie was żaden biegacz zmierzający na start, ani kibic kierujący się na metę. W Domu Forum znajduje się także biuro zawodów Festiwalu Biegowego, przez teren targów zatem codziennie przewijają się tłumy. Każdego roku nasze expo odwiedza ponad 20 tysięcy osób, z których większość zagląda na stoiska wystawiennicze nawet kilka razy dziennie.

Standardowe stoiska mają wymiar 4, 6, 8 lub 12 m2, są dostępne w wersji z profesjonalną zabudową. Można też zamówić indywidualnie stoisko dowolnie większe. Firma, która przygotuje najlepsze – w ocenie Organizatora – stoisko targów zostanie w przyszłym roku zwolniona z kosztów wynajmu.

Zapraszamy producentów, sklepy i dystrybutorów sprzętu sportowego, przede wszystkim biegowego, choć nie tylko. Biegacze uprawiają przecież różne dyscypliny traktując je jako trening uzupełniający.

Miło będzie nam gościć firmy oferujące akcesoria biegowe, kosmetyki i preparaty do pielęgnacji, żywność, przekąski energetyczne i suplementy diety dla sportowców, badania medyczne (także w miejscu targów) oraz sprzęt do regeneracji i rehabilitacji.

Bieganie to starty w zawodach,  a te wiążą się z wyjazdami, pożądana jest zatem także oferta noclegowa w całym kraju i za granicą oraz propozycje firm i ośrodków turystycznych.

W ubiegłym roku na festiwalowym EXPO swoje produkty i usługi oferowało, a działalność promowało około 150 firm, instytucji, organizacji i grup nieformalnych.

Zapraszamy! Do końca lutego – promocyjne ceny stoisk!

Rezerwacja stoisk: Kamila Laskowska, k.laskowska@isw.org.pl, tel. 22 583 11 45.

Więcej informacji o Targach EXPO Festiwalu Biegowego

Fundacja "Festiwal Biegowy"

Polecamy również:


Podziel się: