Losowanie nagród w Strefie Dzieci


Między innymi książeczki, filmy z bajkami, przybory do rysowania i słodkości. W wielkim losowaniu nagród w Strefie Dzieci najmłodsi nie mieli na co narzekać. Na dzieci czekały nie tylko upominki, ale również sympatyczne maskotki – Kubuś, żółwik i pingwin, które pomagały im w odbieraniu wygranych nagród.

– Najbardziej podoba mi się film z bajkami – powiedział mały Kuba, który został wylosowany i odebrał swoją nagrodę. W rękach trzymał o wiele więcej (trzeba przyznać, że upominki dla dzieci były bardzo bogate), ale to właśnie płyta DVD sprawiła, że mocniej świeciły mu się oczy.

Inne zdanie miała 7-letnia Wiktoria, która najbardziej cieszyła się z kolorowych kredek. – Bardzo lubię malować – powiedziała. Potwierdziła to również wymieniając swoje ulubione aktywności, jakich podjęła się w Strefie Dzieci, a było to właśnie malowanie – zarówno w Strefie Korala, jak i Strefie Leibniz.

Właśnie poprzez uczestnictwo w różnych aktywnościach w różnych strefach dzieci zbierały pieczątki – dopiero zebranie siedmiu i złożenie ich w formie specjalnego formularza uprawniało dzieci do wzięcia udziału w losowaniu.

Do wygrania były również gry wspomagające naukę, które również w ciągu dnia były oblegane przez najmłodszych.

JP  

Polecamy również:


Podziel się: