2018-11-12 / 2018-11-18

15
czw
Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej
Wrocław
16
pt
Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2018 - „1918 METRÓW WOLNOŚCI”"
Sokółka
17
sob
Silver Run
Srebrna Góra k.Kłodzka
17
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Mikołów
17
sob
Piekło Czantorii - Beskidzka 160
Ustroń k.Wisły
17
sob
NOCnik - Nocny Bieg Górski
Rymanów Zdrój k.Krosna
17
sob
Namysłowska Pętla / MP w Biegach Przełajowych do lat 23
Namysłów
17
sob
13. Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej
Warszawa
17
sob
6. Noc STO-nogi Maraton Miast Ogrodów
Stawisko k.Podkowy Leśnej
17
sob
Bieg Obrońców Twierdzy Modlin
Modlin k.Warszawy
17
sob
Puchar Gdyni
Gdynia (Dąbrowa II)
17
sob
Setka na Stulecie / Najszybsza dycha Niepodległości
Góra Kamieńsk k.Radomska
17
sob
Dwumaraton Olęderski
Wytomyśl k.Nowego Tomyśla
17
sob
5. Grand Prix Trzemeszna
Gołąbki k.Trzemeszna
17
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half
WARTA CHALLENGE Marathon&Half
17
sob
14. Barbórkowy Bieg Skalnika
Gracze k.Opola
17
sob
Ledwie Dycha - RuneXTreme
Jeżów Sudecki k.Jeleniej Góry
17
sob
20. Jubileuszowe Zimowe Biegowe Grand Prix Sztumu
Sztum
17
sob
Cross Rosłon Kabaty
Warszawa
17
sob
Nocny Marek
Sypniewo k.Więcborka
17
sob
Rodzinny Bieg Odblaskowy
Opole
17
sob
10. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
inf. w treśći
17
sob
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń
17
sob
12. Górski Bieg ENTRE.PL
Warszawa
17
sob
City Trail
Wrocław
17
sob
5. Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich
OT-EN Łopuchówko pod Dziewiczą Górą
17
sob
Wesołe Biegi Górskie - Jesień 2018
Stara Miłosna
17
sob
Biegun - Ty wybierasz, Ty decydujesz!
Gdynia
17
sob
39. Marsze na Orientację "Pierwszy śnieg"
Katowice
17
sob
Runmageddon
Siedlce
18
niedz
Kanclerz Leśne Games IV
Zabrze
18
niedz
Orla Pię(ś)ć
Strzekęcino k.Koszalina
18
niedz
XRUN.IO - Biała Dama
Kasina Wielka k.Krakowa
18
niedz
12. Wodzisławski Półmaraton / Minimaraton
Wodzisław Śląski
18
niedz
3. Bieg Tarnowski
Tarnów Opolski
18
niedz
Gorlicki Bieg Górski
Wysowa Zdrój k.Gorlic
18
niedz
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach
Toruń
18
niedz
Bieg Niepodległości (Grand Prix w Dębnie)
Dębno
18
niedz
Tyski BIEG Morsów MOKRE Majtki / Bieg SUCHE Majtki
Tychy
18
niedz
Maraton na Raty "z Dystansem do Wiosny"
Kraków
18
niedz
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem
Łódź
18
niedz
10. Bieg Twierdzy Kraków
Kraków
18
niedz
Puchar 9. DOZ Maratonu Łódź
Łódź
18
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice
18
niedz
City Trail
Szczecin
18
niedz
City Trail
Katowice
18
niedz
4. Bierutowski Bieg Leśny
Bierutów
18
niedz
7. Olszak Półmaraton / 6. Olszakowa Czternastka
Poznań