2018-09-17 / 2018-09-23

19
śr
Szybki Mózg [BnO]
Warszawa
21
pt
Myślenickie Marsze na Orientację
Myslenice
22
sob
Silesia Race
Łazy (Jura Krakowsko-Częstochowska)
22
sob
Poznańska Piwna Mila #4
Poznań - Fort VI
22
sob
8. Top Auto Białystok Biega
Białystok
22
sob
Runmageddon Warszawa / Intro, Rekrut, Classic + KIDS
Warszawa
22
sob
Grand Prix Warszawy
Warszawa-Kabaty
22
sob
Dziwnowska Liga Biegowa
Dziwnów
22
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk - Podleśna Polana
22
sob
2. Półmaraton Kamiennych Weselników / Somonińska 5
Somonino
22
sob
2. Bieg wokół Góry Grodowej
Ćmińsk k.Kielc
22
sob
2. Półmaraton Kamiennych Weselników
Somonino k.Kartuz
22
sob
Noraftrail
Zalesie k.Limanowej
22
sob
Prudnicki Maraton Pieszy
Prudnik
22
sob
Leśnicka Piątka
Leśnica k.Kędzierzyna-Koźle
22
sob
3. Kleszczewska Szybka Piątka
Kleszczewo
22
sob
4. Niemodlińska Dycha
Niemodlin k.Opola
22
sob
Bieg oraz Marsz NW o Puchar Miejskiej Góry
Stary Sącz - Miejska Góra
22
sob
Biegowe 4 Pory Roku - GP Nadleśnictwa Legnica
Miłogostowice k.Legnicy
22
sob
9. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice
23
niedz
Biegiem na Zakrzówek 3
Kraków
23
niedz
33. Bieg Sokoła
Bukówiec Górny k.Leszna
23
niedz
12. Bieg o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie
23
niedz
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk
23
niedz
31. Ogólnopolski Bieg Zbąskich
Zbąszyń
23
niedz
40. Bieg Jesienny im.red. Tomasza Hopfera
Parzymiechy k.Wielunia
23
niedz
Lubelski Duathlon
Lublin
23
niedz
Duathlon AC/DC
Brzeg Dolny k.Wrocławia
23
niedz
4. Maraton / 3.Półmaraton Puszczy Noteckiej
Sieraków k.Poznania
23
niedz
8. Bieg / Nordic Walking Trzeźwosći
Brzoza k.Bydgoszczy
23
niedz
Witkowska Dycha
Witkowo k.Gniezna
23
niedz
Bieg "Zachować Dla Pokoleń"
Ustka
23
niedz
OSHEE Barcin Biega 2018
Barcin
23
niedz
MosirGutwinRun 2018
Ostrowiec Św.
23
niedz
56. Bieg Westerplatte
Gdańsk
23
niedz
Grand Prix Ustki
Ustka
23
niedz
Cztery Pory Roku
inf. w treści
23
niedz
Cztery Pory Roku
Kruszowice k.Bierutów
23
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice