2017-06-26 / 2017-07-02

27
wt
Wtorki Biegowe - Maraton na Raty
Siemianowice Śl.
28
śr
Top Cross Torunia
Toruń
28
śr
Bieg Krzyżacki
Olsztyn
28
śr
Bieg Gazdów
Zakopane
28
śr
2. Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego
Piotrków Kujawski
30
pt
Półroczny Półmaraton o Północy
Aleksandrów Łódzki
01
sob
9. Maraton Karkonoski
Szklarska Poręba
01
sob
7. Bieg III Wież
Prusice
01
sob
5. Hunt Run
Bałtów
01
sob
6. Dycha Anny Wazówny
Brodnica
01
sob
37. Ciechanowska Piętnastka
Ciechanów
01
sob
TRIADA Letnia
Krościenko nad Dunajcem
01
sob
Bieg Rybina
Rybnica k.Jeleniej Góry
01
sob
3. Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi
Bochnia
01
sob
15. Atlantis Bieg Opolski
Opole
01
sob
2. Mistrzostwa Ziemi Opolskiej w NW
Głogówek k.Opola
01
sob
Nogami po Czarnym Lądzie
Poznań
01
sob
Biegiem na Wakacje
Goleniów
01
sob
2. Lipcowy Dwubieg Puszczykowski
Puszczykowo
01
sob
Bieg na 1 Milę Morską
Władysławowo
01
sob
3. Bieg im. Stanisława Tyma
Warszawa
01
sob
SuperMaraton Gór Stołowych
Pasterka
01
sob
Bieg na Stożek
Wisła
01
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek
01
sob
4. Janikowska Dyszka
Janikowo k.Inowrocławia
01
sob
Pazur Gryfa [RnO]
Biesowice k.Słupska
01
sob
Bieg Lata
Siemianowice Śl.
01
sob
Parkowa Mila
Chorzów
01
sob
19. Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie
Kretowiny k.Morąga
01
sob
4. Mielnicka Dycha
Mielnik k.Siemiatycz
01
sob
12. Niesulicka Piątka
Niesulice k.Świebodzina
01
sob
MasakRun
Lubawka k.Karpacza
01
sob
6. Półmaraton Tradycji w Lesie Gułowskim
Adamów k.Łukowa
01
sob
Bieg Św. Jana z Dukli
Dukla k.Krosna
02
niedz
Triathlon Energy
Lidzbark Welski
02
niedz
2. Bieg Rycerski o Puchar Kanclerza Jerzego Ossolińskiego
Ossolin k.Sandomierza
02
niedz
27. Międzynarodowy Bieg po Plaży
Jarosławiec
02
niedz
Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej
Przodkowo k.Kartuz
02
niedz
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur
inf. w treści
02
niedz
2. Lipcowy Dwubieg Puszczykowski
Puszczykowo
02
niedz
Bieg Szlakiem Tatarskim
Prostki k.Ełku
02
niedz
Grand Prix "Bindugi"
Łapy
02
niedz
9. Międzynarodowy Bieg Górski „Limanowa Forrest”
Limanowa
02
niedz
Eurostyl Bieg Rybno z Nadleśnictwem Lidzbark
Rybno k.Lidzbaru Welskiego
02
niedz
Triathlon Pniewy
Pniewy
02
niedz
Bydgoski Bieg Przedsiębiorców
Bydgoszcz
02
niedz
6. Bieg z Łapką
Bydgoszcz
02
niedz
Warta Triathlon
Warta
02
niedz
Biegowe Dni Brzeska
Brzesko
02
niedz
4. Bieg do Lata
Nekla k.Wrześni
02
niedz
6. Bieg Prudnicki
Prudnik
02
niedz
Cała Unia Zawsze Razem
Leszno
02
niedz
5. Sucholeska Dziesiątka Fightera
Suchy Las k.Poznania
02
niedz
Wielki Bieg Żelazny
Siewierz
02
niedz
Garmin Iron Triathlon
inf. w treści
02
niedz
4. Biegu ku Czci Bł. dr. Edwarda Grzymały
Sadowne k.Węgrowa
02
niedz
4. Redzki Bieg
Reda
02
niedz
Trzebiński Bieg Górski / Dziarska dycha
Trzebinia - Psary
02
niedz
3. Bieg Strażacki
Wola Batorska k.Niepołomic