Biegi w listopadzie 2018

01
czw
Kabacki Bieg Dziadów #12
Warszawa 
03
sob
Halloween Masakrator
Katowice 
03
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
03
sob
City Trail
Olsztyn 
03
sob
4. Bieg Niepodległości
Choroszcz  
03
sob
Wesołe Biegi Górskie - Jesień 2018
Stara Miłosna 
03
sob
28. Uliczny bieg Sambora
Tczew 
03
sob
11. Maraton Beskidy
Radziechowy k. Żywca 
03
sob
4. RST Półmaraton Świdnicki
Świdnica 
03
sob
Bieg Niepodległości Marsz Niepodległości Nordic Walking
Okonek 
03
sob
Żukowska 5
Żukowo 
03
sob
2. Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej
Starościn k.Rzepina 
03
sob
34. Bieg Pokoju
Rumia 
03
sob
4. Rogoziński Półmaraton Przemysła II
Rogoźno 
03
sob
6. Jesienny Bieg Potrójnej
Przełęcz Kocierska k.Andrychowa 
03
sob
24. Bieg im. Rodziny Milewskich
Gniewkowo 
03
sob
26. Memoriał Jerzego Chromika
Mysłowice 
04
niedz
Szczecińska Liga Biegowa
Szczecin - Las Arkoński 
04
niedz
5. Marceliński Bieg Jesienny
Poznań 
04
niedz
integRUN
Poznań 
04
niedz
ITAKA Tarnowska Dyszka
Tarnów (Gemini Park) 
04
niedz
City Trail
Trójmiasto 
04
niedz
Festiwal Sportowy z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości
Wodzisław Śląski  
04
niedz
Biało-Czerwony Bieg 100-lecia
Złotów 
04
niedz
22. Bełchatowska Piętnastka
Bełchatów 
04
niedz
3. Półmaraton Ostrowski
Ostrów Mazowiecka 
04
niedz
6. Miechowski Bieg Niepodległości
Miechów 
04
niedz
5. Bieg Dwóch Szybów
Chorzów 
04
niedz
3. Bieg Orła w Czosnowie
Czosów k. Warszawy  
04
niedz
5. Radan Półmaraton Gliwicki
Gliwice 
07
śr
Charytatywny Cykliczny Bieg Śledzia - CBŚ
Gdynia 
08
czw
20. Biegi Niepodległości Czarnków 2018
Czarnków 
09
pt
Legnicki Bieg Niepodległości
Legnica 
10
sob
2. Bieg Niepodległości
Jaworzno 
10
sob
Korona Zachodu Polski #8
Pleszew 
10
sob
City Trail
Warszawa 
10
sob
3. Bieg Niepodległości w Gminie Nieporęt
Stanisławów Pierwszy 
10
sob
11. Bieg Niepodległości
Kielce 
10
sob
Ząbkowicki Bieg Niepodległości
Ząbkowice Śląskie 
10
sob
Marsz Nordic Walking „W Drodze Do Wolności”
Warszawa 
10
sob
Bieg Ku Niepodległości
Kamieniec Ząbkowicki 
10
sob
Zielonogórski Bieg Niepodległości
Zielona Góra 
10
sob
18. Bieg Niepodległości
Białystok 
10
sob
Ogólnopolskie Biegi Przełajowe z Okazji Narodowego Święta Niepodległości
Ciechanów 
10
sob
Bieg Niepodległości 2018
Iwanowice 
10
sob
Zawierciański Bieg Niepodległości
Zawiercie 
10
sob
Narodowy Bieg Stulecia - Bieg Niepodległości - Stolec
Stolec 
10
sob
22. Bieg Niepodległości
Pigża / Łubianka k.Torunia 
10
sob
Supermaraton Stulecia / Mistrzostwa Polski w biegu na 100 km
Warszawa 
10
sob
Silesia Run - Niepodległościowa Dziesiątka
Jastrzębie Zdrój 
10
sob
6. Leśny Cross Niepodległości
Sedranki k.Olecka 
10
sob
7. Frysztacki Bieg Niepodległości
Frysztak 
10
sob
9. Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka
Ryki 
10
sob
Bieg Niepodległej
Sopot 
10
sob
25. Bieg Niepodległosci Góra
Góra k. Leszna 
10
sob
5. Górska Przygoda
Wisła 
10
sob
Henrykowska Nocna Setka, Czyli Leśny Spontan
Jasienica k.Ziębic 
10
sob
Górskie Ekstremalne Zawody na Orientację GEZnO
Brenna 
10
sob
3. Pruszczański Bieg Niepodległości
Pruszcz Gdański 
10
sob
5. Bieg Niepodległości
Darłowo 
10
sob
Zorientowani Na Niepodległość
Olsztyn 
10
sob
49. Jesienne Marsze na Orientację
Gliwice 
10
sob
4. Widacki Bieg Niepodległości
Widacz k.Krosna 
10
sob
5. Bieg Niepodległości
Jelenia Góra 
10
sob
Bieg Niepodległości
 
10
sob
Biegniemy na biało-czerwono w ramach obchodów 100 lecia Niepodległości
Zawonia 
10
sob
Bieg Niepodległości Piastów 2018
Piastów 
10
sob
Bieg Niepodległej
Sopot 
10
sob
2. Bieg Patriotów
Świetlino 
10
sob
3. Bieg Niepodległości
Trzebiel 
10
sob
20. Memoriał Stanisława Ożoga
Sulęcin 
10
sob
100 km na setną rocznicę Odzyskania Niepodległości
Pelplin 
10
sob
Jesienne Święto Biegów
Ogonki k.Węgorzewa 
10
sob
Azymut Orient
Gródek 
10
sob
29. Bieg Legionów – sztafeta 100 km / 12h
Ustroń 
10
sob
7. Bieg Gęsi
Jerzmanowa k.Głogowa 
10
sob
Wolność na 5
Katowice 
10
sob
3. Chełmski Bieg Niepodległości
Chełm 
10
sob
4. Bieg Niepodległości
Janówek 
10
sob
13. Bieg Sokoli – Niepodległościowy
Sanok 
10
sob
3. Bieg Nocy Listopadowej
Orzysz 
10
sob
Bieg Niepodległości
Sławno 
10
sob
4. Charytatywny Bieg Niepodległości
Zambrzyce 
10
sob
4. Bieg Niepodległości
Gąsawa 
11
niedz
30. Bieg Niepodległości
Warszawa 
11
niedz
Bieg Niepodległości z PKO Bankiem Polskim
Gdynia 
11
niedz
30. Goleniowska Mila Niepodległości
Goleniów 
11
niedz
Ostrowieckie Biegi Niepodległości 2018
Ostrowiec Świętokrzyski 
11
niedz
Częstochowski Bieg Niepodległości
Częstochowa 
11
niedz
21. Białołęcki Bieg Niepodległości
Warszawa 
11
niedz
City Trail
Lublin 
11
niedz
6. PKO Bieg Niepodległości "Rzeszowska Dycha"
Rzeszów 
11
niedz
100 dla Niepodległej
Warszawa  
11
niedz
Biegnę dla Niepodległej
Białystok 
11
niedz
City Trail
Łódź 
11
niedz
Bieg Niepodległości
Elbląg 
11
niedz
Łowicki Bieg Niepodległości
Łowicz 
11
niedz
4. Suski Bieg Niepodległości
Susz 
11
niedz
Toruńskie Sztafety Wolności
Toruń 
11
niedz
City Trail
Lublin 
11
niedz
Bieg Niepodległości
Dębica 
11
niedz
Górski Bieg Niepodległości
Muczne 
11
niedz
Wałecki Bieg Niepodległości
Wałcz 
11
niedz
3. Nocna Mila Niepodległości
Lublin 
11
niedz
Maraton Niepodległości finał 100/100
Kliniska Wielkie k.Szczecina 
11
niedz
7. Niepodległościowa Jedenastka
Biały Kościół k.Krakowa 
11
niedz
11. Węgrowski Bieg Niepodległości
Węgrów 
11
niedz
Narodowy Bieg 100-lecia 23. Bieg Sokołów
Tarnów 
11
niedz
Bieg Między Pomnikami
Zdzieszowice 
11
niedz
27. Bieg Niepodległości
Czechowice-Dziedzice 
11
niedz
22. Krośnieński Bieg Niepodległości
Krosno 
11
niedz
100 km na bieżni na 100-Lecie Odzyskania Niepodległości
Ruda Śląska 
11
niedz
5. Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany
Skawina 
11
niedz
Kanclerz 1. Zabrzański Półmaraton
Zabrze 
11
niedz
1. Płocki Bieg Niepodległości
Płock 
11
niedz
3. Poznański Bieg Niepodległości Bieg 100-lecia
Poznań 
11
niedz
5. Zakopiański Bieg Niepodległości
Zakopane 
11
niedz
8. Luboński Bieg Niepodległości
Luboń k. Poznania 
11
niedz
7. Dobromiejski Bieg Niepodległości
Dobre Miasto k.Olsztyna 
11
niedz
Bieg Niepodległości Gryfino
Gryfino 
11
niedz
Bieg Niepodległości
Mielec 
11
niedz
6. Rydzyński Bieg Niepodległości
Rydzyna k. Leszna 
11
niedz
5. Bieg Uliczny św. Marcina, Bieg Stulecia, Mistrzostwa Służb Mundurowych
Kępno 
11
niedz
6. Bieg Niepodległości
Rytro 
11
niedz
Bieg 100-lecia Włocławek
Włocławek 
11
niedz
Radomszczański Bieg Niepodległości
Radomsko 
11
niedz
Bieg Niepodległości z wąsem
Wrocław 
11
niedz
Leśny Bieg Niepodległości
Balczewo k.Inowrocławia 
11
niedz
Górski Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda
Świerki k.Ludwikowic Kłodzkich 
11
niedz
26. Uliczny Bieg Niepodległości
Stalowa Wola 
11
niedz
6. Radomski Bieg Niepodległości
Radom 
11
niedz
2. ROSbieg Niepodległości
Rokietnica k.Poznania 
11
niedz
Kołobrzeski Półmaraton Bieg Niepodległości
Kołobrzeg 
11
niedz
6. Wolsztyński Bieg Niepodległości
Wolsztyn 
11
niedz
25. Bieg Niepodległości
Ruda Śląska 
11
niedz
5. Krakowski Bieg Niepodległości
Kraków 
11
niedz
9. Bieg Niepodległościowy Jedenastka na 11 Listopada
Oświęcim 
11
niedz
26. Bieg Niepodległościowy
Góra Kalwaria 
11
niedz
2. Olsztyński Bieg Niepodległości
Olsztyn 
11
niedz
Bydgoski Bieg Niepodległości – o szablę Marszałka Piłsudskiego
Bydgoszcz 
11
niedz
Bieg Niepodległości
Kosakowo 
11
niedz
Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”
Słubice 
11
niedz
5. Łódzki Bieg Niepodległości
Łódź 
11
niedz
Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr”
Myślenice 
11
niedz
24. Bieg Uliczny Szlakiem Walk Legionistów
Bydlin 
11
niedz
5. Pajęczański Bieg Niepodległości
Pajęczno 
11
niedz
Będziński Bieg Niepodległości
Będzin 
11
niedz
8. Brzeski Bieg Niepodległości
Brzeg 
11
niedz
Tysiąc setek na stulecie
Nakło nad Notecią 
11
niedz
Narodowy Bieg 100-Lecia od Bałtyku do Tatr
Wolbrom 
11
niedz
4. Otmuchowski Bieg Niepodległości
Otmuchów 
11
niedz
Słupski Bieg Niepodległości
Słupsk 
11
niedz
28. Bieg Niepodległości
Malbork 
11
niedz
Krostoszowickie Kilometry Niepodległości
Krostoszowice k. Wodzisławia Śląskiego 
11
niedz
4. Powiatowy Bieg Niepodległości
Śrem 
11
niedz
2. Bieg Niepodległości
Inowrocław 
11
niedz
26. Skierniewicki Bieg Niepodległości
Skierniewice 
11
niedz
7. Bieg Niepodległości i Marsz Niepodległości Nordic Walking
Czerwonak k.Poznania 
11
niedz
7. Powiatowy Bieg Niepodległości
Zduńska Wola 
11
niedz
Gnieźnieński Bieg Niepodległości
Gniezno 
11
niedz
26. Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości
Łuków 
11
niedz
4. Komprachcicka Niepodległościowa Dycha
Komprachcice k. Opola  
11
niedz
7. Bieg Niepodległości
Żagań 
11
niedz
11. Bieg Niepodległości
Warszawa - Ząbki 
11
niedz
4. Bieg Niepodległości „Nowosarzyńska Jedenastka”
Nowa Sarzyna 
15
czw
Bieg o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej
Wrocław 
16
pt
Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2018 - „1918 METRÓW WOLNOŚCI”"
Sokółka 
17
sob
Silver Run
Srebrna Góra k.Kłodzka 
17
sob
Botaniczna Piątka - edycja jesienna
Mikołów 
17
sob
Piekło Czantorii - Beskidzka 160
Ustroń k.Wisły 
17
sob
NOCnik - Nocny Bieg Górski
Rymanów Zdrój k.Krosna 
17
sob
Namysłowska Pętla / MP w Biegach Przełajowych do lat 23
Namysłów 
17
sob
13. Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej
Warszawa 
17
sob
6. Noc STO-nogi Maraton Miast Ogrodów
Stawisko k.Podkowy Leśnej 
17
sob
Puchar Gdyni
Gdynia (Dąbrowa II) 
17
sob
Bieg Obrońców Twierdzy Modlin
Modlin k.Warszawy 
17
sob
Setka na Stulecie / Najszybsza dycha Niepodległości
Góra Kamieńsk k.Radomska 
17
sob
Dwumaraton Olęderski
Wytomyśl k.Nowego Tomyśla 
17
sob
5. Grand Prix Trzemeszna
Gołąbki k.Trzemeszna 
17
sob
WARTA CHALLENGE Marathon&Half
Biedrusko k. Poznania 
17
sob
14. Barbórkowy Bieg Skalnika
Gracze k.Opola 
17
sob
Ledwie Dycha - RuneXTreme
Jeżów Sudecki k.Jeleniej Góry 
17
sob
20. Jubileuszowe Zimowe Biegowe Grand Prix Sztumu
Sztum 
17
sob
Cross Rosłon Kabaty
Warszawa 
17
sob
Nocny Marek
Sypniewo k.Więcborka 
17
sob
Rodzinny Bieg Odblaskowy
Opole 
17
sob
10. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
inf. w treśći 
17
sob
Grand Prix Torunia w biegach przełajowych
Toruń 
17
sob
12. Górski Bieg ENTRE.PL
Warszawa 
17
sob
City Trail
Wrocław 
17
sob
5. Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich
OT-EN Łopuchówko pod Dziewiczą Górą 
17
sob
Wesołe Biegi Górskie - Jesień 2018
Stara Miłosna 
17
sob
Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy i Wyścig na Wózkach
Gdynia 
17
sob
Biegun - Ty wybierasz, Ty decydujesz!
Gdynia 
17
sob
39. Marsze na Orientację "Pierwszy śnieg"
Katowice 
17
sob
Runmageddon
Siedlce 
18
niedz
Kanclerz Leśne Games IV
Zabrze 
18
niedz
Orla Pię(ś)ć
Strzekęcino k.Koszalina 
18
niedz
XRUN.IO - Biała Dama
Kasina Wielka k.Krakowa 
18
niedz
12. Wodzisławski Półmaraton / Minimaraton
Wodzisław Śląski 
18
niedz
Gorlicki Bieg Górski
Wysowa Zdrój k.Gorlic 
18
niedz
3. Bieg Tarnowski
Tarnów Opolski 
18
niedz
Grand Prix Torunia w Biegu po Schodach
Toruń 
18
niedz
Bieg Niepodległości (Grand Prix w Dębnie)
Dębno 
18
niedz
Tyski BIEG Morsów MOKRE Majtki / Bieg SUCHE Majtki
Tychy 
18
niedz
Maraton na Raty "z Dystansem do Wiosny"
Kraków 
18
niedz
Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem
Łódź 
18
niedz
10. Bieg Twierdzy Kraków
Kraków 
18
niedz
Puchar 9. DOZ Maratonu Łódź
Łódź 
18
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
18
niedz
City Trail
Szczecin 
18
niedz
City Trail
Katowice 
18
niedz
4. Bierutowski Bieg Leśny
Bierutów 
18
niedz
3. Charytatywny Bieg o Złotą Dynię
Lublin 
18
niedz
7. Olszak Półmaraton / 6. Olszakowa Czternastka
Poznań 
18
niedz
Dynowska Piątka Niepodległości
Dynów 
21
śr
Katowice Wieczorową Porą
Katowice 
24
sob
19. Strzeliński Rogaining
Wzgórza Niemczańsko-Strzelińskie 
24
sob
Bieg Po Piwo 2018
Opole 
24
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
24
sob
2. Cross u Radziwiłłów
Biała Podlaska 
24
sob
Sprintem przez olsztyńską starówkę
Olsztyn 
24
sob
15. Maraton Komandosa
Lubliniec 
24
sob
Półmaraton LoveLas 2018
Mielec 
24
sob
Śladami Legionów [InO]
Cieszyn 
24
sob
City Trail
Poznań 
24
sob
4. Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Siemiątkowo
Siemiątkowo k.Płocka 
24
sob
Bukowisko - Biegi Puszczy Bydgoskiej
Bydgoszcz 
24
sob
48. Bieg z Okazji Dnia Podchorążego
Wrocław 
24
sob
5. Poranny Bieg Po Plantach Krakowskich
Kraków 
24
sob
4. Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego
Słowino k.Darłowa 
24
sob
Biegam w Łebie
Łeba 
24
sob
7. SMAK - Spontaniczny Maraton Koleżeński
Warszawa 
24
sob
Biegi Przełajowe Osób Niewidomych - Otwarty Bieg Integracyjny
Laski k.Izabelina 
24
sob
Eliminator - Górska Masakra
Ustroń 
24
sob
Bieg pod Skocznię Narciarską - edycja jesienna
Czarnków 
24
sob
10. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego
inf. w treśći 
24
sob
2. Bieg Olszynki Grochowskiej
Warszawa 
24
sob
Dziesięciomaraton na Raty
Witunia 
24
sob
Wesołe Biegi Górskie - Jesień 2018
Stara Miłosna 
24
sob
Run 4 Gold
Złoty Stok 
24
sob
Bieg Herosa
Pustynia Błędowska 
25
niedz
WRO RUN - Osobowicki Bieg Przełajowy
Wrocław 
25
niedz
Druga Dycha do Maratonu Lubelskiego
Lublin 
25
niedz
4. Zimowe Grand Prix Oświęcimia
Oświęcim 
25
niedz
Ossona Cup
Częstochowa 
25
niedz
City Trail
Bydgoszcz 
25
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
25
niedz
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca
Malbork 
25
niedz
5. Bieg i Marsz po Ciacho
Puszczykowo k.Poznania 
25
niedz
8. Bieg AGROBEX Zalasewska Piątka
Zalasewo k.Swarzędza 
25
niedz
Ostrowska Jesień Biegowa
Ostrów Wielkopolski 
25
niedz
3. Żorski Półmaraton Leśny
Żory 
25
niedz
Decathlon RUN 5 / KIDS RUN
Łódz 
25
niedz
12. Bieg Barbórkowy Solidarności Lubelski Węgiel Bogdanka S.A
Bogdanka k.Łęcznej 
25
niedz
8. SMAK - Spontaniczny Maraton Koleżeński
Warszawa 
25
niedz
Łódzkie Biegi Górskie
Łódź 
25
niedz
Four Colors Grand Prix Inowrocławia
Inowrocław 
25
niedz
Grand Prix Tychów
Tychy 
25
niedz
4. CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy
Poznań 
25
niedz
Dziesięciomaraton na Raty
Witunia 
26
pon
Maraton Miast Ogrodów
inf. w treści 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć