Biegi w sierpniu 2017

01
wt
Biegowe Grand Prix Kaszub
Żukowo 
01
wt
Wtorki Biegowe - Maraton na Raty
Siemianowice Śl. 
04
pt
Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia
Gdynia 
05
sob
Przybij Piątkę
Nowy Tomyśl 
05
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
05
sob
Festiwal Biegów Alpejskich
Zawoja 
05
sob
4RUN Bieg 4 Żywiołów
inf. w treści 
05
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa 
06
niedz
Grand Prix "Bindugi"
Łapy 
08
wt
Wtorki Biegowe - Maraton na Raty
Siemianowice Śl. 
10
czw
Poznańska Wieczorna Dyszka
Poznań 
11
pt
6. Diecezjalna Pielgrzymka Biegowa
Radom 
11
pt
2. Gorce Ultra Trail
Ochotnica Dolna 
12
sob
Botaniczna Piątka - Edycja Letnia
Poznań 
12
sob
2. Regatta Pogórzański Cross
Uniszowa k.Ryglic 
12
sob
6. Międzynarodowy Półmaraton Henrykowski / Dyszka na dokładkę
Henryków k.Ziębic 
12
sob
2. Śliwicka Dyszka
Śliwice k.Tucholi 
12
sob
20. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego o Puchar Starosty Puckiego
Jastarnia 
12
sob
Bieg Charytatywny XTERRA RUN
Kraków 
12
sob
7. Bieg Polesie
Zbereże k.Włodawy 
12
sob
Rajd Pieszy Prudnik-Pradziad
Prudnik 
12
sob
19. Bieg Cztery Mile Jarka
Dziwnów 
12
sob
8. Bieg Leśno-Plażowy Ustecka Dziesiątka z Hakiem
Ustka k.Słupska 
12
sob
Bieg Strażnicy Jurajskiej
Żarki k. Myszkowa 
12
sob
Ultra Mazury
Stare Jabłonki, 
12
sob
Runmageddon Classic
Poznań 
12
sob
26. Mistrzostwa Polski w Indywidualnych MnO
Tarłów 
12
sob
13. Bieg Katorżnika
Lublinie-Kokotek 
12
sob
Chudy Wawrzyniec
Rajcza 
12
sob
Bieg dookoła Zachowic
Zachowica k.Wrocławia 
12
sob
3. Biegi w Kraśniku
Kraśnik 
13
niedz
18. Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica
Brody k.Starachowic 
13
niedz
VOLVO Triathlon Series
Chodzież 
13
niedz
4. Łomżyński Triathlon
Łomża 
13
niedz
Kórnik Triathlon
Kórnik k.Poznania 
13
niedz
3. Urodzinowa Działdowska Dycha
Działdowo 
13
niedz
2. Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych "Husar Race"
Wyszyna k.Turku 
13
niedz
Biegiem dla Kropy
Nowogard 
13
niedz
8. Bieg na Wielką Sowę
Ludwikowice Kłodzkie 
13
niedz
5. Bieg o Breńskie Kierpce
Brenna 
13
niedz
Bieg Szlakiem Doliny Wisły
Czerwińsk nad Wisłą k.Płocka 
13
niedz
15. EDF Maraton Energetyków
Rybnik 
13
niedz
Dycha Kargula
Lubomierz 
15
wt
4. Bieg Górski Kowary-Okraj
Kowary 
15
wt
23. Maraton Solidarności
Gdańsk 
15
wt
Bieg Powstańczy im. Alfonsa Zgrzebnioka
Dziergowice k.Kędzierzyn-Koźle 
15
wt
3. Wierzchosławicki Leśny Półmaraton z Regatta / Bieg 5 km z Kserkom
Wierzchosławice k.Tarnowa 
15
wt
Cross Sierakowski
Sieraków k.Poznania 
15
wt
7. Bieg Do Pani Fatimskiej
Oleśnica k.Wrocławia 
15
wt
2. Bieg i Rajd Kurierów Sądeckich
Rytro 
15
wt
26. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Kobylin 
15
wt
5. Biegać Jest Bosko
Oświęcim 
15
wt
6. Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy
Mrągowo 
15
wt
Drzewica Summer Run
Drzewica k.Opoczna 
15
wt
Z Lajkonikiem Wzdłuż Wisły
Kraków 
15
wt
DecaRun
Koszalin 
15
wt
Aleksandrowski Półmaraton / 5. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego
Aleksandrów Łódzki 
15
wt
Bieg Cudu Nad Wisłą
Włocławek 
15
wt
3. Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami
Rozłazino k.Lęborka 
15
wt
26. Półmaraton Cud Nad Wisłą 1920
Radzymin 
15
wt
3. Bodzanowski Bieg o Puchar Wójta Gminy
Bodzanów 
15
wt
Kyndra Trail
Jastrzębie-Zdrój 
15
wt
7. Bieg Wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia WP
Pasłęk 
18
pt
Sudecka Wyrypa
Jelenia Góra 
18
pt
Dziki Weekend
Police 
19
sob
7. Pozytywny Bieg Przełajowy
Szarlejka k.Częstochowy 
19
sob
11.TAURON Triathlon Stalowy Sokół
Jaworzno 
19
sob
Runmageddon
Gdansk 
19
sob
8. SPORTING Maraton Leszno
Leszno 
19
sob
Ośno Triathlon Weekend
Ośno Lubuskie 
19
sob
4. Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Sobótka 
19
sob
3. Ultramaraton Magurski
Krempna 
19
sob
5. Maraton Wigry
Suwałki 
19
sob
Kaszubski Bieg Lesoków
Szemud 
19
sob
PolskaMan Triathlon
Wolsztyn 
19
sob
2. Bieg Obrońców Płocka 1920 r.
Płock 
19
sob
6. Półmaraton Chmielakowy o Puchar Burmistrza Krasnegostawu
Krasnystaw 
19
sob
2. Memoriał Lucka Chorążego
Skawniki k.Lanckorony 
19
sob
Festiwal Juniora - Magnolia
Police 
19
sob
Bieg Boguszyński
Boguszyn k.Kłodzka 
19
sob
600. Maraton Ryszarda Kałaczyńskiego
Witunia k.Bydgoszczy 
19
sob
Strawczyńska Zadycha
Strawczyn k.Kielc 
19
sob
Bieg dla Poli - Kilometry Pomocy
Wrocław 
19
sob
4. Bieg Mikołajek Pomorskich o Puchar Wójta
Mikołajki Pomorskie k.Sztumu 
19
sob
Bieg Pamięci Generała Pilota Andrzeja Błasika
Warszawa 
19
sob
CrossBee
Maciejów k.Kluczborka 
19
sob
Puchar Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych
Łężyce k.Gdyni 
19
sob
4. Leśna Dycha Św. Rocha
Kalinowo k.Ostrowi Mazowieckiej 
19
sob
Hero Run
Białystok 
19
sob
3. Bieg Granią Tatr
Zakopane 
19
sob
27. Romantyczny Bieg Parami
Ustroń 
19
sob
368 Maraton
Więcbork 
19
sob
Śląskie Biegi Górskie
inf. w treści 
19
sob
Bieg Tygrysa
Orzysz 
20
niedz
Pobiednicki Półmaraton POMAGAM [BIEG ODROCZONY]
Pobiednik Mały k.Krakowa 
20
niedz
Grand Prix Warszawy w Nordic Walking
Warszawa Wilanów 
20
niedz
Elemental Tri Series
Białystok 
20
niedz
17. Półmaraton Wtórpol
Skarżysko-Kamienna 
20
niedz
Triathlon Polska Bydgoszcz - Borówno
Borówno k.Bydgoszczy 
20
niedz
18. Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych 
20
niedz
Bieg uliczny 5-10-15 km
Ełk 
20
niedz
3. Bieg Uliczny Górka Żerkowska
Żerków k.Jarocina 
20
niedz
Kozienice Triathlon
Kozienice k.Radomia 
20
niedz
2. Zalew Biegaczy
Poraj k.Częstochowy 
20
niedz
Puchar Wielkopolski Nordic Walking
Śrem 
20
niedz
7. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie - Borzęcin k.Warszawy 
20
niedz
International Goral Marathon - Bieg przyjaźni trzech narodów
Jaworzynka k.Istebnej 
20
niedz
Puchar Króla Jana III Sobieskiego - Bieg Wilanowa
Warszawa Wilanów 
20
niedz
Korona Ziemi Przasnyskiej
Przejmy k.Przasnysza 
20
niedz
7. Lubawska Dycha
Lubawa 
20
niedz
Park Tour
Gdańsk 
20
niedz
12. Bieg Portiusa
Krosno 
20
niedz
Leśna Dziesiątka Gminy Niemce
Niemce k.Lublina 
20
niedz
4. Wieczorna Marcelińska Dycha
Poznań 
20
niedz
Łubianka Grand Prix Cross
inf. w treści 
20
niedz
7. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
20
niedz
Ursus Race Słupsk
Słupsk 
20
niedz
5. Żmigrodzki Maraton na Raty
Żmigród 
22
wt
Wtorki Biegowe - Maraton na Raty
Siemianowice Śl. 
22
wt
Monte Kazura
Warszawa-Ursynów 
23
śr
Top Cross
Toruń 
25
pt
3. Armagedon Active Night
Wojków k.Sieradza 
25
pt
Piknik Biegowy Goniacka
Białka Tatrzańska 
26
sob
Darłowski Bieg Eryka
Darłowo 
26
sob
9. Bieg Borków
Dworek Jeziorki k. Osiecznej 
26
sob
Solankowy koszmar
Inowrocław 
26
sob
23. Międzynarodowy Półmaraton Gusiew-Gołdap
Gusiew-Gołdap 
26
sob
2. Extremalny Bieg Międzyrzeckich Jeziorek
Międzyrzec Podlaski 
26
sob
2. Bieg Wilka
Gozdnica 
26
sob
2. Bieg Rychtalaka o puchar Wójta Gminy Rychtal
Rychtal k.Kępna 
26
sob
Cross Triathlon Siemiatycki
Siemiatycze 
26
sob
Tatraman
Niedzica k.Nowego Targu 
26
sob
5. Bieg Służb Mundurowych
Rzgów 
26
sob
22. Międzynarodowy Bieg Uliczny
Jaworzno 
26
sob
Regatta Lesnik - Jesień
Korbielów 
26
sob
5. Triathlon Turystyczny
Ozimek 
26
sob
5 Międzychodzka Dziesiątka z Pompą
Międzychód 
26
sob
Grand Prix Tężnie Run
Ciechocinek 
26
sob
7. Bieg Fabrykanta
Łódź 
26
sob
Letni Bieg Piastów - Jakuszycka Dziesiątka / Jakuszycki Półmaraton / Jakuszycki Ultramaraton
Jakuszyce 
26
sob
8. Bieg Ułański z Historią w Tle
Krojanty k.Chojnic 
26
sob
8. Bieg z Policją
Góra k.Leszna 
26
sob
8. Bieg Świerklaniecki
Świerklaniec k.Tarnowskich Gór 
26
sob
Kunicki Bieg Reggae o Puchar Euco
Kunice k.Legnicy 
26
sob
4. Ząbkowicka "10"
Ząbkowice Śląskie 
26
sob
8. Bałtycki Maraton i 4. Półmaraton Brzegiem Morza
Jastarnia 
26
sob
Obejdziem Szczecin
Szczecin 
26
sob
24. Ogólnopolski Bieg Solidarności
Golub-Dobrzyń 
26
sob
Runmageddon Rekrut
Kraków 
26
sob
8. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka
Tłuszcz 
26
sob
14. Bieg Namysłowian
Namysłów 
26
sob
Prime Food Triathlon Przechlewo
Przechlewo k.Chojnic 
26
sob
Bieg Piastów Śląskich
Brzeg 
26
sob
4. Triathlon Czerwonak
Czerwonak k.Poznania 
26
sob
Iron Race
Trzcianka k.Piły 
26
sob
Nisko na Piatkę!
Nisko k.Sandomierza 
26
sob
Bieg Ciołka
Ryki 
26
sob
6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco
Kraków 
26
sob
4. Płocka Szybka Trójka
Płock 
26
sob
9. Bieg do Słońca o Puchar Prezesa KSM
Chorzów 
26
sob
52. Festiwal Chodu - Puchar Poczty Polskiej
Gdańsk 
26
sob
2. Bieg Oborygena
Oborniki Śląskie 
26
sob
Pielgrzymka biegowa / sztafeta Radomsko-Częstochowa
Radomsko 
26
sob
Charytatywny Cross na Wyspie
Polańczyk k.Leska 
26
sob
KoRnO 2017
Koszęcin k.Lublińca 
26
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
26
sob
9. Triathlon Ziemi Sandomierskiej
Sandomierz 
26
sob
Triathlon Krośnice
Krośnice 
26
sob
Piątka Gwidona
Świerklaniec 
26
sob
5. MosirGutwinRun
Ostrowiec Św. 
26
sob
Piąteczka
Nowy Dwór Mazowiecki 
26
sob
Sianowska Piątka
Sianów 
26
sob
Spartan Race Sprint
Warszawa 
27
niedz
3. RAFAKO Półmaraton
Racibórz 
27
niedz
4. BMW Półmaraton Praski
Warszawa 
27
niedz
Buster Run
Murowaniec 
27
niedz
5. Cross Zapalaeńców
Mykanów 
27
niedz
Na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski
Skulsk 
27
niedz
6. Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
Ciechocinek 
27
niedz
8. Bieg Siedleckiego Jacka
Siedlce 
27
niedz
Cross na Wrzosach
Okonek 
27
niedz
Perły Małopolski
inf. w treści 
27
niedz
3. Bieg Pawłowicki
Pawłowice k.Żor 
27
niedz
3. Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania
Wieluń 
27
niedz
Bieg o Puchar Kruka
Suchedniów 
27
niedz
5. Akcja „Prusice Biegają”
Prusice 
27
niedz
25. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy
Rydułtowy 
27
niedz
Ciecień Cross Run XRUN Ciecień
Wiśniowa k.Krakowa 
27
niedz
Krośnieńska Dziesiątka
Krosno Odrzańskie 
27
niedz
5. Kolbudzka "10"
Bąkowo k.Kolbud 
27
niedz
38. PKO Półmaraton Szczecin
Szczecin 
27
niedz
Silesiaman 2017
Katowice 
27
niedz
6. Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
Ciechocinek 
27
niedz
Oborniki Triathlon
Oborniki Wielkopolskie 
27
niedz
Triathlon Kraśnik
Kraśnik 
27
niedz
Murowa Dycha
Murowana Goślina 
27
niedz
Bieg Ryś - cykl Ostoja Zwierząt
Warszawa-Wawer 
27
niedz
3. Bieg Pamięci Górników
Ruda Śląska 
27
niedz
Biegiem z Pomocą 2
Starachowice 
27
niedz
Triathlon Energy
Mrągowo 
27
niedz
36. Bieg Kazimierzowski
Pyzdry  
27
niedz
11. Bieg Dycha Siekiernika
Krościenko Wyżne k.Krosna 
27
niedz
4. Bieg z okazji Święta Lotnictwa Polskiego
Malbork 
27
niedz
Bieg Partyzant - Szlakiem Akcji BURZA
Gumniska k.Dębica 
27
niedz
Podlaska Dycha
Jednaczewo k.Łomży 
27
niedz
Maczuga Stolema [RnO]
Pobłocie 
27
niedz
4. Bieg Chełmońskiego
Radziejowice k.Żyrardowa 
27
niedz
Biatlon Letni Grodziskiego Klubu Biegacza
Zdrój k.Grodziska Wlkp. 
27
niedz
2. Kamieńszczańska Dycha
Kamieńsk k.Radomska 
27
niedz
Decathlon Piaseczno Run
Piaseczno 
27
niedz
XRUN [cykl biegów]
inf. w treści 
27
niedz
11. Dycha Siekiernika
Krościenko Wyżne 
27
niedz
4. Półmaraton Lubaczowski
Lubaczów 
28
pon
Wtorki Biegowe - Maraton na Raty
Siemianowice Śl. 
31
czw
30. Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny
Zamość 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć