Kalendarz Biegów

Biegi w czerwcu 2017

01
czw
18. Rajd Pieszy i Rowerowy na Groń
Ponikiew k.Wadowic 
02
pt
9. Kwietny Bieg
Lisowice k.Lublińca 
02
pt
Bieg Sokoła
Zakopane 
02
pt
Bieg Wiosny
Pyskowice k.Gliwic 
02
pt
Bieg dla Łukasza
Szczecin 
03
sob
5. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin 
03
sob
York Fura Świetlików / Nocny bieg charytatywny
Poznań 
03
sob
Bieg do Źródeł
Gdańsk, Park Jelitkowski 
03
sob
4. Bieg Burzyński
Burzyn k. Tarnowa 
03
sob
3. Szymanowski Bieg Przełajowy
Szymanowo 
03
sob
Przybij Piątkę
Nowy Tomyśl 
03
sob
12. Bieg Filipidesa
Pasłęk 
03
sob
4. Bieg Burzyński
Burzyn 
03
sob
1. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty
Komorowie k.Ostrowi Mazowieckiej. 
03
sob
Rozalinska 13.
Lusówko k.Poznania 
03
sob
6. Siemiatycka Wieczorna Dycha
Siemiatycze 
03
sob
Żelazny Triathlon
Okuninka k.Włodawy 
03
sob
8. Biegaj w Siechnicach
Siechnice 
03
sob
LEŚNIK - maraton i półmaraton górski
Bielsko - Biała - Wapienica  
03
sob
Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry IV
Ocypel k. Skórcza 
03
sob
#08 Chyże BnO
Pakosław k.Nowego Tomyśla 
03
sob
6. Maraton Mazury Bieg Szlakiem Krutyni
Gałkowo k. Mrągowa 
03
sob
18. Dycha Kowalewska
Kowalewo Pomorskie k. Torunia 
03
sob
Postaw na Lewka
Katowice 
03
sob
4. Bieg do Źródeł
Gdańsk 
03
sob
Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2017
Ciechocinek 
03
sob
Bieg Marduły
Zakopane 
03
sob
Bieg 50-lecia odzyskania Praw Miejskich
Polkowice 
03
sob
Bieg Charytatywny Przybij Piątkę
Straszyn  
03
sob
11. Bieg Ursynowa
Warszawa - Ursynów 
03
sob
8. Bieg Gryfitów
Gryfów 
03
sob
Mistrzostwa Wrocławia Nordic Walking
Wrocław 
03
sob
9. Bieg Łazarski o Puchar Wolności
Poznań 
03
sob
Albertyński Bieg Szlakiem Papieskim
Sosnowiec 
03
sob
Roztoczańska Trzynastka
Kraśnik 
03
sob
1. Lędziński Bieg Przełajowy i Nordic Walking
Lędziny k.Tychów 
03
sob
5. Bieg Fair Play
Wfocław 
03
sob
Botaniczna Piątka
Łódź 
03
sob
Polska Biega - Rawska Dycha
Rawa Mazowiecka 
03
sob
34. Bieg "O Srebrne Czółenko Włókniarskie"
Zgierz 
03
sob
Virtuti Militari - Bieg Honoru
Gmina Rytro 
03
sob
Bieg o Rogatywkę Rotmistrza Pileckiego
Wrząsowice 
03
sob
4. Bieg Uniwersytecki
Olsztyn - Kortowo 
03
sob
10. Bieg uliczny o „Łaziskie Liście” im. Alojzego Kalei
Łaziska Górne 
03
sob
38. Trzebiatowska 10
Trzebiatów 
03
sob
4. Leżajski Bieg Zośki Turosz o Puchar CIECH Sarzyna S.A.
Leżajsk 
03
sob
2. Bieg o Złoty Gwizdek
Pogwizdów k.Cieszyna 
03
sob
Puchar Polski w Nordic Walking
Kolbuszowa 
03
sob
Kobiety na start
Legnica 
03
sob
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk 
04
niedz
10. Maraton Ostrowski im M. Jakowczyka
Ostrów Wielkopolski 
04
niedz
2. Bukowski Bieg Księcia Mieszka I
Buk k. Poznania 
04
niedz
Wyszkowska Dycha
Wyszków 
04
niedz
2. Bieg Superbohaterów
Wejherowo 
04
niedz
15. Bieg na Hrobaczą Łąkę
Kozy k.Bielsko-Białej 
04
niedz
3. Bieg w Niewiadowie Razem po zdrowie
Niewiadów  
04
niedz
Bitwa o Łódź vol.6
Łódź 
04
niedz
25. Biegi Ekologiczne 2. KIA Półmaraton Poleski
Urszulin k. Włodawy 
04
niedz
4. Bieg Wokół Kamienia
Kamień k. Krakowa 
04
niedz
Z Lajkonikiem Wzdłuż Wisły
Kraków 
04
niedz
Bieg charytatywny o Złotą Monetę
Olsztyn 
04
niedz
Bieg Dla Transplantacji
Zielona Góra 
04
niedz
Gdynia Weekend Maraton #02
Gdynia/Rumia 
04
niedz
2. Festiwal Biegowy O Puchar BricoMarche
Iława 
04
niedz
22. Marszobieg na Jurajskim Szlaku
Olsztyn k. Częstochowy 
04
niedz
Korona Ziemi Przasnyskiej
Krasne k.Przasnysza 
04
niedz
3. Charytatywny bieg - Przybij 5-tkę
Dąbrowa Tarnowska k.Tarnowa 
04
niedz
7. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
04
niedz
8. Gliwicki Bieg Uliczny
Gliwice 
04
niedz
Bieg Rodzinny Radia Wrocław
Wrocław 
04
niedz
Garmin Iron Triathlon
inf. w treści 
04
niedz
5. MosirGutwinRun
Ostrowiec Św. 
04
niedz
Uniwersytecka Gra Biegowa
Szczecin 
04
niedz
4. Kielecki Bieg Górski
Kielce 
04
niedz
5. Biegi uliczne
Solec Kujawski 
04
niedz
Grand Prix "Bindugi"
Łapy 
04
niedz
Rodzinny Mini Festiwal Biegowy "O złotą kózkę"
Dobczyce 
04
niedz
Bieg Północy "Na wspak"
Władysławowo 
04
niedz
Łubianka Grand Prix Cross
inf. w treści 
04
niedz
V Bieg STO-nogi
Milanówek 
04
niedz
4. Bieg Zdobywców Orlich Gniazd
Ogrodzieniec 
04
niedz
4. Maraton i Półmaraton Fundacji Dasz Radę
Opalenie k.Gniewu 
04
niedz
37. Półmaraton Gochów
Bytów 
04
niedz
General Żwir Dąbrówieński Bieg Dwóch Jezior
Dąbrówno k.Ostródy 
04
niedz
6. Carbo Asecura Bieg Pszczyński
Pszczyna 
04
niedz
Kamienna Piątka
Bydgoszcz 
04
niedz
21. Mistrzostwa Polski weteranów w półmaratonie
Murowana Goślina 
04
niedz
5. Bieg Nadziei
Środa Wielkopolska 
04
niedz
Łubianka Grand Prix Cross 2017/7. Bieg im. Miłosza
Pigża k.Łubianki 
04
niedz
4. Dycha nad Regą - memoriał Wojtka Pismenki
Świdwin 
04
niedz
3. Bieg Auchan Bytom - Dla Qni
Świerklaniec 
04
niedz
Bieg Zamoyskiego
Zakopane 
04
niedz
Bieg Papieski
Pelplin 
04
niedz
9.Bieg Piekarczyka
Elbląg 
04
niedz
23. Półmaraton Jaworski
Jawor 
04
niedz
3. Poddębicki Bieg Bez Barier
Poddębice k. Łodzi 
04
niedz
26. Półmaraton Mleczny
Korycin 
04
niedz
2. Szczytniański Bieg Liczyrzepy
Szczytna k.Kłodzka 
04
niedz
24. Bieg Krzepkich
Krzepice k.Częstochowy 
04
niedz
1. Zielony Bieg Wolności
Umianowice k.Pińczowa 
04
niedz
3. Bieg dookoła Jeziora Brzostek
Promno k.Pobiedzisk 
04
niedz
29. Policka Piętnastka
Police 
04
niedz
1. Bieszczadzki Bieg po Zdrowie
Polańczyk k.Ustrzyk Dolnych 
04
niedz
Pogoń za lisem
Rębkowo k.Pułtuska 
04
niedz
2. Bieg Kopernika
Lubin 
04
niedz
6. Bieg Goworowski Bieg dla zdrowia
Goworowo 
04
niedz
7. Bieg Szlakiem Króla Zygmunta Starego
Kozienice 
04
niedz
Lubaski Cross Szlakiem Bursztynowym
Lubasz 
06
wt
6. Bieg Goworowski Bieg dla zdrowia
Goworowo k.Ostrołęki 
06
wt
Monte Kazura
Warszawa-Ursynów 
06
wt
Biegowe Grand Prix Kaszub
Żukowo 
06
wt
Kubuś Waterrr Run
inf. w treści 
07
śr
34. Cykliczny Bieg Śledzia
Gdynia 
07
śr
Karłowicka Pętelka #21
Wrocław 
07
śr
Grand Prix Torunia w Biegach Przełajowych
Toruń 
07
śr
15. Grand Prix Żoliborza
Warszawa 
08
czw
Kubuś Waterrr Run
inf. w treści 
09
pt
147Ultra 100mil
Szczecin 
09
pt
1. Festiwal Biegów Polski Północnej
Wdzydze k.Kościerzyny 
09
pt
12. Ekologiczny Nocny Bieg Godzinny
Siemianowice Śląskie 
09
pt
1. Mistrzostwa Kątów Wrocławskich
Kąty Wrocławskie 
09
pt
Nocny Bieg Świętojański z PKO Bankiem Polskim
Gdynia 
10
sob
Cross Duathlon Hotel Polanica Resort & Spa
Polanica-Zdrój 
10
sob
Biegi Przełaje o Puchar Dyrektora MOSiR
Łódź 
10
sob
Rodzinny Bieg Charytatywny
Jankowice k.Pszczyny 
10
sob
Triathlon Lwa
Lusowo k.Poznania 
10
sob
Triathlon Mietków
Mietków k.Wrocławia 
10
sob
Ultra Sky Marathon Babia Góra
Zawoja 
10
sob
24. Otwarte Biegi Uliczne Śmigla
Śmigiel 
10
sob
Karkonoszman-Triatlon Karkonoski
Leśna-Karpacz 
10
sob
Bieg Dwie Wieże
Stilo k.Choczewa 
10
sob
NCDC Business Race 2017
Szczecin 
10
sob
11 Półmaraton Kietrz Třebom - Gródczanki - Pietrowice
Kietrz k.Raciborza 
10
sob
Cross Festiwal nad Pilicą
Nowe Miasto nad Pilicą 
10
sob
3. Lisewski Bieg Jaszczurczy
Lisewo k.Chełmna 
10
sob
Bieg Sopockie Lato na Pętli Reja
Sopot 
10
sob
13. Strzeliński Rogaining/21. Zawody na Orientację
Wzgórza Niemczańsko-Strzelińskie 
10
sob
Cztery Pory Roku LOGORUN
Poznań 
10
sob
Survival Race
inf. w treści 
10
sob
3. Nocna Dycha Kopernikańska
Toruń 
10
sob
1. Helenowski Bieg Przełajowy
Goleniów 
10
sob
13. Bieg Kmitów
Nowy Wiśnicz 
10
sob
6. Bieg AGH
Kraków 
10
sob
8. Żmigrodzki Bieg Smoka
Żmigród 
10
sob
2. Eco Cidry Cross - Dychej na Księżej Górze
Radzionków k.Bytomia 
10
sob
2. Półmaraton Szlakiem św. Jakuba
Ciechocin k.Golubia Dobrzynia 
10
sob
Bieg Charytatywny Gminy Bestwina
Janowice k. Bielsko Białej 
10
sob
3. Bieg 7 Mostów
Łęknica 
10
sob
3. Festiwal Biegu Rzeźnika
Cisna 
10
sob
7. Bieg Partyzantów
Janów Lubelski 
10
sob
Nowa Huta w Czterech Smakach
Kraków 
10
sob
Bieg Marszałka Józefa Piłsudskiego
Sulejówek 
10
sob
Electrum Ekiden
Białystok 
10
sob
Runmageddon Silesia Intro & Classic & Nocny Rekrut & Kids
Śląsk 
10
sob
29. Ożarowski Bieg im.Janusza Kusocińskiego
Ożarów Mazowiecki 
10
sob
12. Międzynarodowy Bieg Przyjaźni Terespol - Brześć
Terespol - Brześć 
10
sob
3. Bieg Rodzinny Wokół Osiedla Tysiąclecia
Katowice 
10
sob
2. Nadwiślański Bieg Charytatywny
Raciążek k.Ciechocinka 
10
sob
Gorzów Śląski Biega - II edycja
Gorzów Śląski k.Kluczborka 
10
sob
Bieg Firmowy
Warszawa - Powsin 
10
sob
23. Bieg Po Uśmiech
Kraśnik 
10
sob
Bieg Politechniki
Koszalin 
10
sob
5. Smochowicki Bieg po Zdrowie
Poznań 
10
sob
16. Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Wołczyna
Wołczyn 
10
sob
Ostrężnica RUN
Ostrężnica k.Krzeszowic 
10
sob
8. Sierpecka Piątka im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Sierpc 
10
sob
Bieg 80-lecia CIECH Sarzyna
Nowa Sarzyna 
10
sob
4. Grand Prix Warmii Wolność jest w naturze
Kudypy k.Olsztyna 
10
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa 
10
sob
Bieg w Pogoni za Liskiem
Lisia góra 
10
sob
2. Bieg Nocny z FALSTARTEM
Cieciułów k. Olesna 
10
sob
Runner's World Super Bieg
inf. w treści 
10
sob
Mud Max
Dolina Charlotty 
10
sob
Piątka dla Jacusia Dycha dla Kaduka
Kędzierzyn-Koźle 
10
sob
Śląskie Biegi Górskie Bieg Kostuchna
Katowice 
10
sob
Razem dla Bezpieczeństwa
Poznań 
10
sob
Bieg uliczny Jedlicka Siódemka
Jedlicze k.Krosna 
10
sob
Mazurskie Tropy
Orzysz 
10
sob
Bieg Bieszczadzki Tropem Żubra
Muczne k.Ustrzyk Górnych 
10
sob
8. Bieg im. Adama Lewandowskiego
Orchowo k.Gniezna 
10
sob
3. Bieg Oćwiecki Grand Prix Sokoła 2017
Oćwieka k.Żnina 
10
sob
VI Towarzyski Półmaraton Wilkowice
Wilkowice k.Leszna 
10
sob
Test Coopera
Kielce 
10
sob
Witunia Weekend Maraton
Witunia k.Bydgoszczy 
10
sob
2. Bieg Ulicami Chojny
Chojna 
10
sob
Bieg o Górę Wodzów [cykl]
Warszawa 
10
sob
Rawski Festiwal Biegowy
Rawa Mazowiecka 
11
niedz
VI Ostródzki Półmaraton św. Jerzego
Ostróda k.Olsztyna 
11
niedz
Marbruk Triathlon Charzykowy
Charzykowy k.Chojnic 
11
niedz
Perły Małopolski 2017. Magurski Park Narodowy
Wapienne k.Sękowa 
11
niedz
11. Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka
Grodzisk Wielkopolski 
11
niedz
Elemental Tri Series Augustów
Augustów 
11
niedz
2. Dyszka Pięciu Stawów
Janków Przygodzki k.Ostrowa Wlkp. 
11
niedz
1. Bieg Kasprowicza
Jelcz - Laskowice 
11
niedz
15. Półmaraton Energetyków
Rybnik 
11
niedz
3. Triathlon Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza 
11
niedz
Dookoła Jeziora – VI VITARADE Maraton
Tarnobrzeg 
11
niedz
4. Bieg Wyrski
Wyry k. Mikołowa 
11
niedz
1. Charytatywny bieg Podaj Łapę
Wola Rzędzińska k. Tarnowa 
11
niedz
46. Masowe Biegi Przełajowe
Piekary Śląskie 
11
niedz
Kęcka Piątka
Kęty k. Bielsko Białej 
11
niedz
9. Legionowska Dycha
Legionowo 
11
niedz
Leśny Bieg Do Źródeł
Nowiny Horynieckie k.Lubaczowa 
11
niedz
I Charytatywny Wielki Bieg Olimpinski
Olimpin k.Brzozy 
11
niedz
Terenowa Masakra
Bydgoszcz 
11
niedz
16. Grand Prix Elbląga
Elbląg 
11
niedz
Rzeszowska Piątka
Rzeszów 
11
niedz
6. Kłobucki Bieg Leśny
Kłobuck 
11
niedz
2. Bieg Królewski
Binarowa k.Biecza 
11
niedz
4. Makowska Piętnastka Biegowa Triada
Maków Mazowiecki 
11
niedz
Rodzinny Piknik Sportowy
Wodzisław Śląski 
11
niedz
4. Cienińska Szóstka
Cienin Zaborny k.Słupcy 
11
niedz
Puchar Pomorza Nordic Walking
Czaplinek 
11
niedz
Bieg Śladem Konia
Wrocław 
11
niedz
1. Bieg Na Skraju Wielkopolski
Morawin k.Doruchowa 
11
niedz
2. Gostyniński Bieg Zamkowy
Gostynin k.Płocka 
11
niedz
Aktywna Gmina- Sportowy Niechlów
Niechlów k.Leszna 
11
niedz
Piknik Sportowy Marsz po Zdrowie
Osieczna k.Czerska 
11
niedz
6. Ogólnopolski Rodzinny Piknik Biegowy
Głowno 
11
niedz
38. Bieg V Stawów
Myszków 
11
niedz
4. Hipodromowy Cross Biegowy
Wesoła k. Warszawy 
11
niedz
Otwarte Mistrzostwa 49. Bazy Lotniczej w biegach
Pruszcz Gdański 
11
niedz
5. Bieg Nyski
Nysa 
11
niedz
3. Pętla Chechelska
Nakło-Chechło 
11
niedz
6. Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega
Biała Podlaska 
11
niedz
13. EKO Jurajski Półmaraton
Rudawa k.Krakowa 
11
niedz
Perły Małopolski
inf. w treści 
11
niedz
3. Bieg Kolejarza
Ostrołęka 
11
niedz
Bieg po Dom
Nawojowa 
11
niedz
Elemental Tri Series
inf. w treści 
11
niedz
46. Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF
inf. w treści 
11
niedz
Enea 5150 Warsaw Triathlon
Warszawa 
11
niedz
Zwoleński Bieg Niezłomnych
Zwoleń 
11
niedz
2. Bieg z butelką mleka / Piątnica Półmaraton
Piątnica 
11
niedz
Bieg Józefosławia i Julianowa
Józefosław 
11
niedz
4. Janczewska Dziesiątka
Janczewo 
11
niedz
Bieg do Kamienia
Gołuchów 
11
niedz
3. HI-TEC bieg po Zdrój
Jaworze 
11
niedz
2. Lubaczowska Dziesiątka / Piątka
Lubaczów 
11
niedz
3. Pętla Chechelska
Nakło-Chechło 
11
niedz
Złota Dycha na Burlochu
Ruda Śląska 
14
śr
35. Cykliczny Bieg Śledzia
Gdynia 
14
śr
Szczecińska Dobranocka 9
Szczecin 
14
śr
Setka Stulecia [cykl biegów)
Warszawa 
15
czw
4. Czernicki Bieg Uliczny
Czernica k.Rybnika 
16
pt
Białka Triathlon
Białka k.Parczewa 
16
pt
3. Nocny Bieg Świętojański
Opalenica k.Poznania 
17
sob
1. Bieg z okazji 650-lecia lokacji Miasta Brzostek
Brzostek k. Dębicy 
17
sob
15. Bieg o Puchar Burmistrza Glinojecka
Glinojeck 
17
sob
Bieg charytatywny - 3. Przywidzka Pętelka
Przywidz k. Kościerzyny 
17
sob
Bieg 4 na Woli
Poznań - Hipodrom Wola 
17
sob
Poznańska Piwna Mila
Poznań 
17
sob
Stęszewski Bieg Przełajowy
Stęszewo 
17
sob
4. Regatta Bieg Wierchami
Rytro 
17
sob
EKIDEN Powiatu Piaseczyńskiego
Piaseczno 
17
sob
12. Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego
Bydgoszcz 
17
sob
Rzeźniczek
Cisna 
17
sob
Triathlon Energy Starogard Gdański
Starogard Gdański 
17
sob
11. Jubileuszowy Rajd Czterech Żywiołów
Klucze k.Olkusza 
17
sob
Krokowska 10
Żarnowiec k.Wejherowa 
17
sob
Diablak
Żywiec 
17
sob
2. Bieg Tropem Brzózańskiego Wilka
Brzóza Królewska k. Leżajska 
17
sob
3. Pustynna Ośmiornica
Siedlec k.Janowa 
17
sob
Gryfny Bieg
Chorzów 
17
sob
2. Festiwal biegów RESO
Suwałki 
17
sob
3. Bieg o Złotą Kaczkę
Toszek 
17
sob
Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
Stargard 
17
sob
6. Półmaraton Skierniewicki
Skierniewice 
17
sob
Bieg Sylwana
Leśniczówka Lubliniec 
17
sob
Zielonka Challenge
Owińska k.Poznania 
17
sob
Bieg Strzałkowo - dobry kierunek
Strzałkowo k.Wrześni 
17
sob
2. Bieg Pamięci ks. Jerzego Moskala
Zręcin k.Krosna 
17
sob
9. Bieg Papieski
Służewo k. Torunia 
17
sob
5. Bieg Uliczny Maksy Mila
Teresin k.Warszawy 
17
sob
1. Bieg Buraka
Złotniki Kujawskie 
17
sob
Leszczyniada
Czerwionka- Leszczyny 
17
sob
5. Bieg Przyjaciół Mieczewa - Hekatomba 2017
Mieczewo k.Mosiny 
17
sob
3. Łańcucka Piątka
3. Łańcucka Piątka  
17
sob
4RUN Bieg 4 Żywiołów [ODWOŁANY]
inf. w treści 
17
sob
Bieg z Nadzieją
Słupsk 
17
sob
Sen Nocy Letniej
Bydgoszcz 
17
sob
5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Wrocław 
18
niedz
4. Gorzowska Nadwarciańska Dycha
Gorzów Wielkopolski 
18
niedz
Karczewski Uliczny Bieg
Karczew 
18
niedz
Puchar Króla Jana III Sobieskiego
Warszawa 
18
niedz
2. GP Biegatonu - Leśna Szarańcza
Mikołów k.Katowic 
18
niedz
3. Rodzinne Podbiegi
Komprachcice k. Opola 
18
niedz
1. Toruński Bieg Kolorów
Toruń 
18
niedz
4. Bieg o tytuł Górala Świętokrzyskiego
Ćmińsk k. Kielc 
18
niedz
Toyota Jaworski Blue Run
Inowrocław 
18
niedz
14. Radziejowski Bieg Południowy
Radziejów 
18
niedz
2. Lubeński Cross
Lubenia k. Rzeszowa 
18
niedz
6. Mróz Śrem Półmaraton
Śrem 
18
niedz
Ciechanowskie Święto Biegania
Ciechanów 
18
niedz
Triathlon Trzebinia
Trzebinia 
18
niedz
3. Wroniecka Dycha
Wronki 
18
niedz
4. Bieg Sitarski
Biłgoraj k.Lublina 
18
niedz
Chęć na Pięć
Lublin 
18
niedz
Garmin Iron Triathlon
inf. w treści 
18
niedz
2. Bieg Truskawki
Zielona Góra - Ochla 
18
niedz
AVON kontra przemoc
Garwolin 
18
niedz
9. Bieg w Pogoni za Żubrem
Niepołomice 
18
niedz
17. Bieg Wokół Gniazda Ojczystego Jana Kochanowskiego
Zwoleń k. Radomia 
18
niedz
2. Bieg po Gminie Świerczów
Dąbrowa k. Świerczowa 
18
niedz
19. Nowogrodziecka 10-tka
Nowogrodziec k.Bolesławca 
18
niedz
5. Żmigrodzki Maraton na Raty
Żmigród 
18
niedz
Runner's World Super Bieg
inf. w treści 
18
niedz
3. Bieg im. Janusza Sidły
Katowice  
18
niedz
3. Grand Prix Zwierzyńca
Białystok 
18
niedz
Ustroński Bieg 66 Dookoła Doliny Wisły
Ustroń 
19
pon
Leśne Cross Triathlon
Zabrze 
20
wt
Cytadela by Night bieg 7
Poznań 
20
wt
Kubuś Waterrr Run
inf. w treści 
20
wt
Warsaw Track Cup
Warszawa 
21
śr
Bieg Warmiński
Olsztyn 
21
śr
36. Cykliczny Bieg Śledzia
Gdynia 
21
śr
Parki i Lasy Katowic vol. 3
Katowice 
21
śr
Pędzący Po Nocy - odcinek #208
Białystok 
21
śr
3. Nocny Bieg Sztafetowy im. Janusza Kusocińskiego
Warszawa 
21
śr
Szybki Mózg
Warszawa 
21
śr
Grand Prix Torunia w Biegach Przełajowych
Toruń 
21
śr
Setka Stulecia [cykl biegów)
Warszawa 
22
czw
3. Bieg Chomika
Warszawa 
22
czw
Leśna Piątka
Koszalin 
23
pt
29. Sudecka 100 i Nocny Maraton Górski
Boguszów-Gorce 
23
pt
HardaSuka Ultimate Triathlon Challenge
Tatry 
23
pt
Bieg Świętojański
Gajewniki k. Zduńskiej Woli 
23
pt
Bieg dla Słonia
Chorzów / Warszawa / Radków 
23
pt
4. Bieg Czekoladowy Smak Lata
Poznań 
23
pt
3. Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur
Piotrków Trybunalski 
24
sob
29. Cross Świętojański im. Jana Marka
Pogórze k. Skoczowa 
24
sob
Leśna Piątka Ultra
Koszalin 
24
sob
20. GP Powiatu Puckiego o Puchar Starosty
Krokowa k. Pucka 
24
sob
5. Charytatywny Piknik Sportowy
Nowy Folwark k. Wrześni 
24
sob
6. Strzegomska Dwunastka - Biegajmy Razem
Strzegom 
24
sob
9. Bieg Sokoła
Sokołów Małopolski 
24
sob
Zamczyska Trail
Rymanów Zdrój 
24
sob
Tczew na 5 z atestem
Tczew 
24
sob
Bieg Nocny
Chorzów 
24
sob
Bieg charytatywny „Wyprzedź z nami raka”"
Rumia 
24
sob
1. Ultra Przesilenie - Noc Kupały
Dynów k. Rzeszowa 
24
sob
4. Bieg Pamięci w Palmirach
Palmiry k. Łomianek 
24
sob
1. Bieg Szlakiem Wiatraków Ziemi Żuromińskiej
Żuromin 
24
sob
Leśna ZaDyszka w Szulmierzu
Szulmierz k. Ciechanowa 
24
sob
Biegowe 4 Pory Roku
Miłogostowice k. Legnicy 
24
sob
19 .Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR
Międzybrodzie Żywieckie 
24
sob
Bieg Pokój i Dobro
Lubartów 
24
sob
5. Sędziszowski Bieg po Zdrowie
Sędziszów k. Jędrzejowa 
24
sob
4. Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański
Oleśnica k. Wrocławia 
24
sob
Bieg Nocny o Beczkę Barona Jana Goetza
Brzesko 
24
sob
4. Bieg Nocny Marek
Marki k. Warszawy 
24
sob
1. Bieg Lubliniecki
Lubliniec 
24
sob
Mrocza Triathlon 2017
Mrocza 
24
sob
6. Triathlon Mondi
Chełmno 
24
sob
13. Bieg Świętojański o Puchar Burmistrza Międzychodu
Międzychód 
24
sob
4. Bieg Laskiem Kraszewskim
Wiśniowa Góra k. Łodzi 
24
sob
23. Bieg Świerzawy
Świerzawa k. Złotoryi 
24
sob
4. Bieg Świetlika
Bytom 
24
sob
Bieg w ramach 26. Sobótek Czanoleskich
Policzna- Czarnolas k.Zwolenia 
24
sob
3. Bieg ExTermynator
Uniejów 
24
sob
5. Smolecka (Za)Dyszka
Smolec k. Wrocławia 
24
sob
Runmageddon Rekrut
Ełk 
24
sob
2. Jarmark Rodzinny Żyjmy Zdrowo
Katowice 
24
sob
Bieg Charytatywny Black Butterflies
Zielona Góra 
24
sob
Cross Extreme MASTERS KILLER
Kotlarnia k. Gliwic 
24
sob
14. Półmaraton i Dziesiątka Unisławska
Unisław 
24
sob
3. Nocny Bieg Świętojański
Poznań 
24
sob
1. Tyska Piwna Mila
Tychy 
24
sob
26. Susz Triathlon
Susz 
24
sob
Puchar Sołtysa
Liniewo k. Kościerzyny 
24
sob
Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka
Olsztynek 
24
sob
7. Bieg im. ks. Konstantego Damrota
Pilchowice k. Gliwic 
24
sob
2. Maraton Pędziwiatra
Gliwice 
24
sob
8. Marsz Nordic Walking w Koszwicach
Koszwice k.Lublińca 
24
sob
Ultramaraton 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc
Karpacz 
24
sob
1. Porcelanowy Bieg Śmigielski
Śmigiel 
24
sob
Dumne Warchoły - Bieg Radości
Radom 
24
sob
Otwarte Mistrzostwa Bielska-Białej w Biegach Górskich
Bielsko-Biała 
24
sob
2. Siemianowicki Bieg Świetlików
Siemianowice Śląskie 
24
sob
Bydgoszcz City Race
Bydgoszcz 
24
sob
Witunia Weekend Maraton
Witunia k. Bydgoszczy 
24
sob
4. Bieg o Zdunowskiego Kafla
Zduny k. Krotoszyna 
24
sob
Daj piątaka na dzieciaka
Łódź 
24
sob
4. Bieg Pamięci
Palmiry 
24
sob
Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl
Przemyśl 
24
sob
8. Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów
Złotoryja 
24
sob
Sztumski Bieg Świętojański
Sztum 
24
sob
Bieg o Złoty Kołek
Ryglice 
24
sob
Challange Poznań
Poznań 
24
sob
Włocławek Nocą
Włocławek 
24
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
24
sob
8. Grand Prix Mysłowic w Biegach Przełajowych
Mysłowice 
24
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
24
sob
Leśne Run
Zabrze 
24
sob
Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich
Gdynia 
24
sob
Grand Prix Granicy Warmii i Mazur
inf. w treści 
24
sob
Cztery Pory Roku - Grand Prix Nadleśnictwa Legnica
Legnica 
24
sob
Bieg Uliczny Tolerancja na Sportowo
Oświęcim 
25
niedz
2. Bieg św. Wawrzyńca
Nowy Sącz 
25
niedz
III Szczęśliwa Siódemka
Komorniki k. Poznania 
25
niedz
15. Bieg o Puchar Burmistrza Bukowna
Bukowno k. Olkusza 
25
niedz
5. Półmaraton Radomskiego Czerwca ‘76
Radom 
25
niedz
7. Cross Zielonogórski Parszywa 12
Zielona Góra 
25
niedz
1. Łaski Bieg Leśny
Teodory k. Łasku 
25
niedz
8. Frydman Triathlon
Frydman k. Nowego Targu 
25
niedz
Cztery Pory Roku 2017
Kruszowice k. Bierutowa 
25
niedz
Bieg Przełajowy Kolej na Bieg
Miłkowice k. Legnicy 
25
niedz
3. Bieg Szlakiem Jana Kochanowskiego
Zwoleń k. Radomia 
25
niedz
3. Triathlon Sokólski
Sokółka 
25
niedz
6. Bieg Nowej Wsi
Nowa Wieś k. Będzina 
25
niedz
8. Rybnicki Półmaraton Księżycowy
Rybnik 
25
niedz
16. GP Elbląga w Biegach Przełajowych
Elbląg 
25
niedz
Bieg wokół jeziora miejskiego - 8. ECO CROSS
Złotów 
25
niedz
2. Łabiszyński Bieg Świętojański
Łabiszyn k. Bydgoszczy 
25
niedz
Bieg Trzech Plaż
Grudziądz 
25
niedz
Festiwal Biegowy
Godów k. Wodzisławia Śląskiego 
25
niedz
Silverman Cross Triathlon
Januszkowice k. Kędzierzyna-Koźle 
25
niedz
5. Świętojański Bieg Trzeźwości
Mysłowice 
25
niedz
4. Wiosenny Bieg Charytatywny Po Uśmiech
Inowrocław 
25
niedz
27. Ogólnopolski Bieg Minimaraton Romana
Chrzan k. Jarocina 
25
niedz
4. Bieg Cichociemnych
Sochaczew 
25
niedz
1. Bieg O Puchar Lasu [ODWOŁANY]
Katowice 
25
niedz
Radomszczański Bieg Uliczny
Radomsko 
25
niedz
Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si
Łódź 
25
niedz
15. Bieg Jakubowy
Olsztyn 
25
niedz
Memoriał Pułkownika Władysława "Brzechwy" Kabata
Miechowice Małe k. Tarnowa 
25
niedz
Color Run by Skittles
Warszawa 
25
niedz
1. Bieg o Puchar Plebana Mlądza
Otwock-Mlądz 
25
niedz
9. Bieg Rekreacyjny
Bełchatów 
25
niedz
Sądeckie Biegi Przełajowe
Nowy Sącz 
25
niedz
1. Kraszewski Bieg Po Zdrowie
Kraszewo - Gaczułty k. Raciąża 
25
niedz
Korona Ziemi Przasnyskiej
Łoje k. Przasnysza 
25
niedz
Mila Osjakowska
Osjaków 
25
niedz
Bieg Pluszaka
Zabrze 
25
niedz
Wieliszewski Crossing - LATO
Wieliszew 
25
niedz
8. Krynica Vitamin Biegiem przez Platerów
Platerów 
25
niedz
Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska
Gdańsk 
25
niedz
3. Maraton Szczeciński
Szczecin 
25
niedz
3. Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego
Konstancin k.Warszawy 
25
niedz
3. Cykl Biegowy Cztery Pory Roku
Kijowice k. Bierutowa 
25
niedz
Ziębicka 10
Ziębice 
25
niedz
5. Akcja „Prusice Biegają”
Prusice 
27
wt
Wtorki Biegowe - Maraton na Raty
Siemianowice Śl. 
28
śr
Top Cross Torunia
Toruń 
28
śr
Bieg Krzyżacki
Olsztyn 
28
śr
Bieg Gazdów
Zakopane 
28
śr
2. Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego
Piotrków Kujawski 
30
pt
Półroczny Półmaraton o Północy
Aleksandrów Łódzki 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć