Biegi w sierpniu 2018

01
śr
Piątka z Kwaśniewską
Warszawa 
03
pt
3. Piątka / Dziesiątka Nocnego Puszczyka
Puszczykowo 
03
pt
Krostoszowicki Bieg Nocny
Krostoszowice k. Wodzisławia Śląskiego 
04
sob
4. eXtremalny Bieg Godzinny
Koszalin 
04
sob
5. Bieg i Marsz Trzeźwości
Stara Łubianka k.Piła 
04
sob
26. Górski Bieg Śnieżnicki - MP w Biegach Alpejskich/ Małe Biegi Śnieżnickie
Międzygórze 
04
sob
3. Bieg Szlakiem Zabytków
Kamień Pomorski 
04
sob
4. Bieg Wśród Krasnych Pól
Krasnopol k. Suwałk 
04
sob
4. Szczecinecki Weekend Biegowy
Szczecinek 
04
sob
Bieg Szlak Trafi
Parchatka k.Puław 
04
sob
25. Bieg św.Dominika - MP w Biegu Ulicznym na 10 km
Gdańsk 
04
sob
Laser Run
Kosakowo 
04
sob
4. Festiwal Biegów Alpejskich
Zawoja 
04
sob
Bieg i Marsz Nordic Walking charytatywny
Koty k. Tarnowskich Gór 
04
sob
4. Ultra Kamieńsk
Góra Kamieńsk k. Bełchatowa 
04
sob
Bieg Wiewiórki
Ruda Śląska 
04
sob
KANCLERZ LEŚNE GAMES 2018
Zabrze 
04
sob
Podbiabiogórski Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny
Lachowice 
04
sob
Siódemka w Podobłoczach II
Iłża 
04
sob
10. Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka
Gąsawa k.Żnina 
04
sob
5. Czastarska Piątka
Czastary k.Wieruszowa 
04
sob
1. Impresje Biegowe Łopuszno
Łopuszno k.Kielc 
04
sob
Piątka dla Szymona
Kijewo Królewskie k.Chełmna 
04
sob
Mistrzostwa Polski Nordic Walking / Puchar Europy NW etap 4
Osielsko k. Bydgoszczy 
05
niedz
Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
Gdynia 
05
niedz
Bielawa Cross Triathlon
Bielawa 
05
niedz
16. Maraton Energetyków Fundacji PGE Energia Ciepła
Rybnik 
05
niedz
6. Cross na Ostrej Łące
Ostrołęka 
05
niedz
27. Bieg Opalińskich
Opalenica 
05
niedz
Rage Run
Łąckie k. Piły 
05
niedz
Triathlon Series Chodzież
Chodzież 
05
niedz
Ultramaraton Powstańca 1944-2018
Wieliszew 
05
niedz
5. Gryficka Dziesiątka
Gryfice 
05
niedz
Półmaraton Blizna
Blizna k. Ropczyc 
05
niedz
39. Notecki Półmaraton im. Józefa Nojiego
Wieleń 
05
niedz
25. Memoriałowy Bieg Majora Bacy
Bochnia 
05
niedz
2. Bieg Pamięci Wola 1944
Warszawa 
05
niedz
Triathlon Siedlecki
Siedlce 
05
niedz
Bieg Herkulesa
Koszalin 
08
śr
Zabiegana Łódź
Łódź 
10
pt
Bieg Memoriałowy im Kazimierza Klimaszewskiego
Namysłów 
10
pt
Gorce Ultra-Trail
Ochotnica Dolna k.Krakowa 
11
sob
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Poznań - Ogród Botaniczny UAM 
11
sob
Dziki rejs
Kołobrzeg 
11
sob
3. Ultra Mazury
Stare Jabłonki k.Ostródy 
11
sob
Ośno Triathlon Weekend
Ośno Lubuskie 
11
sob
Nocna Dycha Kopernika
Toruń 
11
sob
21. Biegowe Grand Prix Powiatu Puckiego
Jastarnia 
11
sob
Półmaraton Henrykowski / Dyszka na Dokładkę
Henryków k.Ziębic 
11
sob
7. Diecezjalna Pielgrzymka Biegowa
Radom 
11
sob
Silver MAN Triathlon
Kozielno k.Paczkowa 
11
sob
Śniadaniowy Bieg o Puchar Burmistrz Mielna
Mielno 
11
sob
14. Bieg Katorżnika
Lubliniec - Kokotek 
11
sob
Półmaraton Sowiogórski
Ludwikowice Kłodzkie 
11
sob
Chudy Wawrzyniec
Rajcza k. Żywca 
11
sob
Pokonaj Nawałnicę
Rytel k. Chojnic 
11
sob
3. Bieg Królewski
Kleszczele 
11
sob
2. Bieg Strażnicy Jurajskiej w Przewodziszowicach
Żarki k. Myszkowa 
11
sob
10. Bieg o Laur Św. Wawrzyńca
Słupca 
11
sob
Gdańskie Biegi Leśne
Gdańsk - Podleśna Polana 
11
sob
Rajd Prudnik – Pradziad
Prudnik 
11
sob
Nocna Dycha Kopernikańska
Toruń 
12
niedz
3. Bieg Memoriałowy Lucka Chorążego
Skawinki k. Lanckorony 
12
niedz
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Łódź  
12
niedz
GREATMAN - Kórnik Triathlon
Kórnik k.Poznania 
12
niedz
Garmin Iron Triathlon
Gołdap 
12
niedz
9. Bieg Na Wielką Sowę - MP Weteranów
Ludwikowice Kłodzkie 
12
niedz
Letni Ultramaraton na Raty
Oława 
12
niedz
Łódź Elephant Race 2018
Łódź 
12
niedz
Ośno Triathlon Weekend
Ośno Lubuskie 
12
niedz
Bieg Szlakiem Tytusa Trzecieskiego POLANKA 2018
Krosno 
12
niedz
2. Bieg Hetmana
Mielec 
12
niedz
Park Tour
Gdańsk 
12
niedz
Bieg Uliczny – Jestem Polakiem 100 lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę
Ostrzeszów 
12
niedz
3. Bieg Husar Race - Ekstremalny Bieg Służb Mundurowych
Wyszyna k.Konina 
12
niedz
2. Bieg Szlakiem Doliny Wisły
Czerwińsk Nad Wisłą k.Płońska 
12
niedz
Bieg Świętego Dominika
Ustroń 
12
niedz
32. Bieg Przyjaźni
Widziszewo k.Kościana 
12
niedz
Wierzchosławickie Leśne Biegi
Wierzchosławice k.Tarnowa 
12
niedz
Bieg im. Stefana Bąka
Osiek nad Notecią k.Wyrzyska 
14
wt
Nocna 9
Świnoujście 
15
śr
6. Bieg Aleksandrowski
Aleksandrów Łódzki 
15
śr
27. Bieg 1920
Radzymin k.Warszawy 
15
śr
Bieg I Rocznicy Powrotu Wojska Polskiego do Obwodu Dębickiego
Dębica 
15
śr
5. Cross Sierakowski
Sieraków k.Poznania 
15
śr
24. Maraton Solidarności
Gdańsk 
15
śr
9. Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia WP
10060 m 
15
śr
Leśna 11
Widełki k. Kielc 
15
śr
Bieg 100 Lecia Odzyskania Niepodległości Polski
 
15
śr
3. Bieg Cudu nad Wisłą
Włocławek 
15
śr
4. Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami
Rozłazino k.Lęborka 
15
śr
2. DecaRun Koszalin
Koszalin 
15
śr
Bieg z okazji 100–lecia odzyskania przez Polskę niepodległości
Wrocanka k.Krosna 
15
śr
6. Bieg Biegać jest Bosko
Oświęcim 
15
śr
27. Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Kobylin 
15
śr
5. Bieg Górski Kowary - Okraj
Kowary 
16
czw
35. Popołudniowa Szybka Orientacja Precyzyjna „Popekspres”
Knurów 
17
pt
Dziki Weekend
Police 
17
pt
17. Górski Maraton na Orientację „Orientop 2018”
Góry Sowie 
18
sob
4. Ultramaraton Magurski
Krempna k.Jasła 
18
sob
7. Półmaraton Chmielakowy
Krasnystaw 
18
sob
Barbarian Race
Tychy 
18
sob
8. Bieg Tygrysa
Orzysz 
18
sob
Tatra Fest Bieg
Zakopane 
18
sob
Ustecka Dziesiątka z Hakiem
Ustka 
18
sob
3. Bieg im. Obrońców Płocka 1920 r.
Płock 
18
sob
3. Śliwicka Dyszka
Śliwice 
18
sob
Red Bull 400
Zakopane 
18
sob
Botaniczna Piątka - edycja letnia
Mikołów, Śląski Ogród Botaniczny 
18
sob
Kaszubski Bieg Lesoków
Szemud 
18
sob
Grand Prix Ustki
Ustka 
18
sob
8. Pozytywny Bieg Przełajowy
Kalej 
18
sob
9. Sporting Maraton Leszno
Leszno 
18
sob
Bieg Lotnika
Warszawa 
19
niedz
8. Półmaraton im. Janusza Kusocińskiego
Błonie 
19
niedz
5. Wieczorna Marcelińska Dycha
Lasek Marceliński, Poznań 
19
niedz
Triathlon Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska 
19
niedz
18. Półmaraton Wtórpol
Skarżysko-Kamienna 
19
niedz
19. Toyota Półmaraton Wałbrzyski
Wałbrzych 
19
niedz
Ocean Lava Triathlon
Borówno k.Bydgoszcz 
19
niedz
14. Bieg o Skarb Portiusa
Krosno 
19
niedz
5. Bieg Solidarności
Warszewice k.Torunia 
19
niedz
4. Bieg Uliczny Górka Żerkowska "10" / 3. Marsz dla Serca im. Małgosi Korcypy
Żerków k.Jarocina 
19
niedz
Elemental Tri Series Blachownia
Białystok 
19
niedz
4. Półmaraton Wiślański / Wiślańska Dziesiątka
Wisła 
19
niedz
Triathlon Kozienice
Kozienice 
19
niedz
3. Chodzieska Zadyszka
Chodzież 
19
niedz
6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Brenna - Park Turystyki 
19
niedz
Jubileuszowy Bieg z okazji 110-lecia ŁKS
Łódź 
19
niedz
10K Run Series Białystok
Białystok 
19
niedz
Vladislavia Cross
Włocławek 
19
niedz
4. Grodziskie Biegi Rodzinne
Grodzisk Mazowiecki 
19
niedz
2. Zdrowy Projekt RUN
Tarnów 
19
niedz
8. Lubawska Dycha
Lubawa 
19
niedz
Bieg 5-10-15
Ełk 
20
pon
12. Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem
Poznań 
20
pon
9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka
Tłuszcz 
21
wt
Monte Kazura
Warszawa 
24
pt
Międzynarodowy Polonijny Festiwal Biegowy
Pułtusk 
25
sob
4. Kunicki Bieg Reggae
Kunice 
25
sob
8. Bieg Fabrykanta
Łódź 
25
sob
Bieg Charytatywny Dogonić Marzenia
Chodzież 
25
sob
6. Triatlon Turystyczny
Ozimek k.Opola 
25
sob
Runmageddon Intro, Rekrut, Classic + Kids
Kraków 
25
sob
6. Międzychodzka Dziesiątka
Międzychód 
25
sob
Letni Bieg Piastów
Jakuszyce 
25
sob
6. Maraton Wigry / Pogoń za Bobrem
Suwałki 
25
sob
Wolf Race 2018
Trzcianka k.Piły 
25
sob
Garmin Iron Triathlon
Augustów 
25
sob
6. Bieg Rodzinny
Hajnówka 
25
sob
Piąteczka dla każdego
Nowy Dwór k.Warszawy 
25
sob
12. TAURON Triathlon Stalowy Sokół
Jaworzno 
25
sob
Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa
Gliwice 
25
sob
Puchar Maratonu Warszawskiego
Warszawa 
25
sob
Bieg Oborygena
Oborniki Śląskie 
25
sob
10 Ząbkowicka
Ząbkowice Śląskie 
25
sob
6. Bieg Służb Mundurowych
Rzgów k.Konina 
25
sob
9. Bieg z Policją 9. Mistrzostwa Polski Policjantów
Góra  
25
sob
9. Bałtycki Maraton Brzegiem Morza
Jastarnia 
25
sob
15. Bieg Namysłowian
Namysłów 
25
sob
Bieg 50-lecia Elektrowni Wodnej Solina
Polańczyk k.Soliny 
25
sob
6. Charytatywny Bieg i Marsz Karczemki
Ciechocinek 
25
sob
Bieg Przełajowy Partyzant
Gumniska k.Dębicy  
25
sob
Bieg Sylwester Lejdis
Borówiec k.Poznania 
25
sob
3. Bieg Niekłański
Niekłań Wielki 
25
sob
Bieg Przełajowy Leśny Cross
Łukta k.Olsztyna 
25
sob
2. Bieg Ciołka
Ryki 
25
sob
Cross na wrzosach
Okonek 
25
sob
Bieg bez spiny
Malechowo 
25
sob
Maraton Leśnik - Jesień
Korbielów 
25
sob
10. Bieg Borków
Osieczna k.Leszna 
26
niedz
Letni Półmaraton/ Ćwierćmaraton
Łękno k. Zaniemyśla 
26
niedz
6. Edycja Akcji Prusice Biegają
Prusice k.Wrocławia 
26
niedz
Murowana Dycha
Murowana Goślina 
26
niedz
6. Perły Małopolski
Zawoja 
26
niedz
Triathlon Kraśnik
Kraśnik 
26
niedz
4. RAFAKO Półmaraton
Racibórz 
26
niedz
Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek
Ciechocinek 
26
niedz
Cross Triathlon Siemiatycze
Siemiatycze 
26
niedz
Silesiaman Triathlon
Katowice 
26
niedz
Bieg Siedleckiego Jacka
Siedlce 
26
niedz
Krośnieńska Dziesiątka
Krosno Odrzańskie 
26
niedz
6. Kolbudzka ‘10
Bąkowo 
26
niedz
8. Panewnicki Bieg Dzika
Katowice 
26
niedz
Armagedon Leszno
Leszno 
26
niedz
1. Skierniewicka Dziesiątka im. Edmunda Jaworskiego
Skierniewice 
26
niedz
2. Jednaczewska Dycha Mistrzostwa Podlasia na 10 km
Jednaczewo k.Łomży 
26
niedz
4. Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania
Wieluń 
26
niedz
4. Bieg Pawłowicki
Pawłowice k.Żor 
26
niedz
5. Bieg Chełmońskiego
Radziejowice k.Żyrardowa 
26
niedz
39. PKO Półmaraton Szczecin
Szczecin 
26
niedz
MosirGutwinRun 2018
Ostrowiec Św. 
26
niedz
MILA na Start
Lublin 
26
niedz
19. Bieg im. St. Staszica
Brody k. Starachowic 
26
niedz
Goral Marathon
Trójstyk 
26
niedz
37. Bieg Kazimierzowski
Pyzdry 
26
niedz
6. Bieg o Puchar Kruka
Suchedniów 
26
niedz
12. Bieg Dycha Siekiernika
Krościenko Wyżne k.Krosna 
26
niedz
26. Ogólnopolski Bieg Uliczny o Puchar Burmistrza Miasta
Rydułtowy k. Rybnika 
31
pt
Ultrajanosik
Niedzica 
31
pt
Radomszczański Bieg Nocny
Radomsko 

Legenda:

Kolory:

  • Biegi w Polsce
  • Biegi Ligi Festiwalu Biegów
  • Biegi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju

Ikony:

  • - link do zapowiedzi
  • - link do relacji
  • - link do wyników
  • - link do galerii zdjęć