Runmageddon: Dziennikarze na start


Już 23 września podczas warszawskiego Runmageddonu, na terenach wokół Zalewu Bardowskiego na Targówku odbędą się I Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegach Przeszkodowych. W imprezie udział wezmą dziennikarze, reporterzy i redaktorzy mediów tradycyjnych, radiowo-telewizyjnych oraz internetowych reprezentujący redakcje z całej Polski. Uczestnicy wystartują w oddzielnych seriach dla kobiet i mężczyzn. Dziennikarze będą mieli do pokonania atrakcyjną 6-kilometrową trasę w formule Rekrut, na której znajdzie się co najmniej 30 przeszkód zbudowanych przez ekipę Runmageddonu. Udział w specjalnej serii dla mediów jest bezpłatny.

Wśród przeszkód, jakie znajdą się na trasie warszawskiej edycji Runmageddonu Rekrut na pewno nie zabraknie m.in. ścian, zasieków , wody, błota, lodu i ognia. Zapewnią wymagające warunki zmagań dziennikarzy, którzy podejmą wyzwanie i staną na starcie mistrzostw. Zmagania obędą się na tej samej trasie, którą do pokonania będzie miało tysiące uczestników wrześniowego Runmageddonu Warszawa.

– Media są z Runmageddonem od samego początku jego istnienia. Relacjonują na bieżąco przebieg naszych imprez, a wielu dziennikarzy ma już za sobą starty. Pomyśleliśmy, że warto zaproponować im zabawę w formie mistrzostw, które nie tylko wyłonią najsprawniejszych przedstawicieli mediów w Polsce ale również będą imprezą integrującą środowisko i znakomitą przygodą. Będzie to pierwsze wydarzenie tego typu w historii polskich biegów przeszkodowych, dlatego liczymy na szeroki odzew dziennikarzy i masę emocji podczas imprezy. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby trasa którą zbudujemy nad warszawskim Zalewem Bardowskiego dostarczyła im wielu wrażeń. Miano najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie zobowiązuje! – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

W mistrzostwach może wystartować każdy chętny dziennikarz reprezentujący media tradycyjne, radiowo-telewizyjne lub internetowe. Warto namówić do startu kolegów i koleżanki z redakcji. Można bowiem wystartować pod wspólnym szyldem i sięgnąć po zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej! Oczywiście duch rywalizacji nie powinien zdominować atmosfery współpracy, z której słynie Runmageddon. Pokonanie części przeszkód będzie wymagało współdziałania na trasie. Co ciekawe, kobietom będą mogły pomagać tylko kobiety, zaś mężczyznom wyłącznie mężczyźni. Szczegółowy regulamin mistrzostw znajduje się na stronie www.runmageddon.pl

Na uczestników mistrzostw czekać będzie ciekawa, urozmaicona trasa, na której znajdzie się co najmniej 30 przeszkód. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Chętni do startu mogą się zgłaszać pod adresem: mpd@runmageddon.pl

mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się: