Cross Nowa Warszawa: Biegacze zdecydują o przyszłości cyklu


Pilot serialu często decyduje o przyszłości całej produkcji. Tym razem pilotażowa odsłona biegu ma zdecydować o tym czy powstanie cały cykl.

Cross Nowa Warszawa jest zapowiedzią nowego cyklu przełajów, jakie organizator - Entre Team - zamierza prowadzić od przyszłego sezonu. O ile oczywiście pilotażowa impreza spotka się z pozytywnym odbiorem, a frekwencja dopisze.

Lokalizacja imprezy to młode i mało znane uroczysko Nowa Warszawa na Bielanach, położone między Parkiem Młocińskim, a Puszczą Kampinoską. Uroczysko znajduje się w okolicach ul. Wóycickiego, róg Dankowickiej. Dojazd autobusem 181.

W inauguracyjnej imprezie, która odbędzie się 10 lutego, uczestnicy wystartują na dwóch dystansach - 5 i 10 km. Trasa składa się z jednej lub dwóch pętli. Czekają kręte i wąskie ścieżki, korzenie a także piasek. Nie zabraknie również odcinków na których będzie można rozwinąć większe prędkości.

Start wspólny nastąpi o godzinie 11. Biuro zawodów czynne będzie od 9.

Organizatorzy nie przewidują co prawda medali, gorącej zupy czy nagród, ale będzie wszystko to, co niezbędne do rywalizacji sportowej – elektroniczny pomiar czasu i wyniki w kategoriach wiekowych. Zapisy rozpoczną się 15 stycznia o godzinie 12:00. Limit uczestników to tylko 50 osób. Opłata startowa to 10 zł.

Więcej o imprezie: TUTAJ

RZ

Polecamy również:


Podziel się: