Binarowa ma 670 lat. Zaprasza na 3. Bieg Królewski


Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Binarowej, Urząd Miejski w Bieczu oraz OSP Gminy Biecz są organizatorami III Biegu Królewskiego. Jego celem jest uczczenie 670- rocznicy lokacji wsi Binarowa, popularyzacja biegania w środowisku lokalnym, propagowanie zdrowego stylu życia oraz promocja dziedzictwa kulturowego i walorów turystyczno-krajoznawczych Binarowej w gminie Biecz.

Bieg odbędzie się 27 maja w niedzielę o godz. 14.30 na dystansie 6 km. Będzie prowadzona klasyfikacja generalna oraz w kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal. Dla wszystkich zawodników zgłoszonych do dnia 20 maja przewidziano numery startowe z imieniem. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są elektronicznie do 25 maja, a także w biurze zawodów w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Binarowej w dniu imprezy, od godz. 12 do 13.45.

W programie imprezy jest też Mini Bieg dla Dzieci i Młodzieży na dystansie 670 metrów. W tym dniu odbędzie się także Festyn Parafialny z okazji 670-lecia lokacji Binarowej przez Króla Kazimierza Wielkiego.

Szczegółowy regulamin znajduje się na TEJ stronie.

3. Bieg Królewski w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów


Polecamy również:


Podziel się: